Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak addig érdekel egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak addig érdekel egy lány amíg meg nem bírnám “szerezni”?

Figyelt kérdés
Amíg ismerkedünk táplálok iránta érzelmeket és minden tök klasszul alakul mindaddig míg nem smárolunk,vagy akár szóban is elmondja,hogy többet szeretne tőlem.Ilyenkor kattan egyet az agyam,hogy sínen vagyok és már egyáltalán nem érdekel,elmúlnak az érzések iránta.Nem tudom miért van,de már engem zavar,hogy emiatt nem volt egy értelmes kapcsolatom se lassan 21 évesen.
2021. márc. 29. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen pszichés oka van ennek, szerencsére velem nincs ilyen.
2021. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
76%
Ilyen a fiúknál a "vadászösztön", csak addig érdekes a kiszemelt, amíg küzdeni kell érte.
2021. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert téged a lányok csak mint skalp érdekelnek, nem mint ember. Vadászás helyett próbálj arátkozni, hátha így jobban megy.
2021. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Az a baj ugyan ez van velem is, nagyon ritka esetben van az hogy miután a kiszemelt lány meg lett hódítva érdekeljen.

Azt figyeltem meg magamon ez úgy működik hogy ha a csaj nem kéreti magát meg várja el a hatalmas udvarlást akkor lehet hogy érdekel hosszú távon, de ha "meg kell küzdeni" érte akkor miután meglesz undorodni kezdek tőle hogy elvárta hogy teperjek érte, és isten nevében a k*va anyját hogy én ezt végig csináltam és keressen olyat akinek ő lehet a kincs mert én nem egy elesett kisgyerek vagyok aki majd teper pár csajért.

2021. márc. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!