Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? (Azért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? (Azért ide írom ebbe az "egyéb kérdések" kategóriába, mert nem igazán tudtam eldönteni hogy hova kéne tenni)

Figyelt kérdés

Elsősorban fiúk véleménye lenne a fontos, merthogy fiúról van szó, de természetesen lányok is mondhatják a tapasztalataikat ha van.....


Nagyon régóta ismerem a fiút, és egy hónapja kezdtünk el beszélgetni. Egy teljesen ártalmatlan figyelmeztetésből indult az egész beszélgetés. Eddig még sose beszéltünk és most meglepődtem hogy milyen jól elbeszélgettünk. Érdeklődött és nagyon aranyos volt. Írta hogy jó velem beszélgetni és örül ha írok, meg reméli hogy nemsokára személyesen is tudunk beszélni, meg szerinte jó a hajam. Aztán tegnap tökre véletlenül találkoztunk és rám mosolygott meg köszönt. Este még beszéltünk és úgy hagytam, nem köszöntem el.... Egy óra múlva körülbelül írt egy "jó éjszakát" üzenetet. Szerintetek mit jelenthet ez így összességében?


Köszönöm szépen ha elolvassátok és adtok néhány választ/tanácsot 🤗



2021. márc. 31. 11:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én 16, a srác 17
2021. márc. 31. 11:18
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen érdeklődik irántad. Szeretne jobban megismerni. Aztán majd kiderül.
2021. márc. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 😊
2021. márc. 31. 11:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nyilván való hogy szeretne veled valamit.

Mindenképp találkozz vele majd:)

2021. márc. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen 🤗


Ha elhív majd valahova, természetesen elfogadom

2021. márc. 31. 11:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Este még beszéltünk és úgy hagytam, nem köszöntem el"


Mit kell taktikázni ha érdekel, majd ha más lánnyal látód akkor meg jön a sírás .. Ha akarsz tőle valamit akkor ne szakíts meg beszélgetéseket, vagy legalább illően köszönj el .

2021. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ő nem lesz más lánnyal, ahhoz túl szerény és hűséges.....
2021. márc. 31. 19:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a maszk alatt mosolygott? Ha ír válaszolj, nem szereti senki ha szórakoznak vele. Illetve nyilván meg akar ismerni, de mi volt az a figyelmeztetés?
2021. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Falun lakunk a világ végén, nem volt rajtunk....


Az annyira nem lényeg 🤔 csak felhúztuk a tanárunkat és volt vele utána órája és írtam hogy vigyázzanak vele, kicsit ideges...

2021. ápr. 1. 08:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kötözködni akarok, meg kioktatni. De ez igazán gyerekes viselkedés. A tanároknak így is elég problémájuk van. Miért kell még mellé fel is idegesíteni?
2021. ápr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!