Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől könnyűvérű vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől könnyűvérű vagyok?

Figyelt kérdés

Összesen eddig 3 kapcsolatban voltam. A leghosszabb másfél éves volt, de valahogy egyik kapcsolatban sem találtam meg a boldogságot. Az utolsó kapcsolatomban olyan dolgok történtek amik a legtöbb érzelmet kiölték belőlem és azóta valahogy csak így egyszerűen vagyok, nem akarom lekötni magam mert egyszerűen felek hogy újra ugyanaz megismétlődik.Volt egy egy éjszakás kalandom azóta... Egy nagyon durva buliban ahol egy buli alatt 1 fiúval és 2 lánnyal csókolóztam.Valoszinuleg már elegem lehetett a karantenbol és azért is. kb abban az időben hónapokig nem buliztam aztán ősz és nyár környékén nagyon elengedtem magam és sok olyan dolgot csináltam amit nem kellett volna mint pl ezt.Alapbol jellemző rám h sajnos naiv vagyok. Gimiben pl ha egy fiú rám ír én azt hiszem h szimplán haverkodni akar aztán mert sokszor magányosnak érzem magam jofejsegbol elmegyek a talira akarkivel aki jofej és a végén általában az van hogy vagy meg akar fektetni vagy fel akar szedni. És én meg utólag, 1 tali utan jövök rá h de buta voltam már megint és én ezt meg nem akarom. Barátság extrákkal kapcsolatom meg egyáltalán nem volt de nem is tartom biztonságosnak h idegenekkel/barátokkal lefekudjek az az 1 egyejszakas kalandom is csak azért történt mert részeg voltam. Sajnos jellemző rám h túl nyitott és érdeklődő vagyok emberekkel szemben ezért van h akaratlanul is sikerül flörtölnöm egy olyan alakkal akivel alapból nem is akarok. Ő elkezdi én meg folytatom valami viccessel ami aztán meg atcsap flortolesbe. Nem szeretem a világot amiben élünk mert mindig szerencsétlen szitukba keveredtem a rossz emberekkel. Pl egyik volt barátom elterjesztette rólam h megcsaltam mert a következő párommal miután szakítottunk rá 1 hónapra összejöttem és most a barátai is azt hiszik H igaz amit mond amikor életemben nem csaltam meg senkit és emiatt páran a faluban pletykálnak rólam amikor csak rosszkor voltam rossz helyen.Emiatt átlagban külföldiekkel sokkal jobban érzem magam, mint a magyarokkal... Ez egy olyan ország aki első a gyulolkodesbol


18/L



2021. ápr. 4. 19:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és buliban előfordult h 1-szer 2-szer csókolóztam de lefeküdni kevés emberrel feküdtem le. Csak azzal aki tényleg bejött és együtt jártunk. Leszámítva azt az egyetlen egy esetet
2021. ápr. 4. 19:02
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Azt írtad, hogy alapvetően nem fekszel össze minden jött-menttel, bár egyszer előfordult ilyen, az is csak azért, mert bekarmoltál, és azt se tudtad, hogy melyik bolygón vagy, nemhogy még azt, hogy éppen valaki megcsinál, mint a matekházit. Én azt mondom, hogy ettől az egyetlen kilengéstől nem vagy az.
2021. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Hát, kicsit könnyűvérű vagy, de nem ribi 🤷
2021. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem vagy könnyű vérű, inkább csak naív, de mindenki követvel hibákat.
2021. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is volt egy éjszakás kalandom, pedig én férfi vagyok, nem hinném hogy annyira könnyű vérű lennél, bár kitudja élőben derül ki...
2021. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ettől még nem vagy ri..bi és ha jó érzed magad így ne foglalkozz mással!
2021. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!