Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől könnyűvérűnek tartanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől könnyűvérűnek tartanátok?

Figyelt kérdés
Egy éve szakítottam az utolsó barátommal, azóta nem volt tartós kapcsolatom, de a szexet viszont kívánom és többször is volt egy éjszakás kalandom. 20/l

2017. szept. 30. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hányszor.
2017. szept. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Mivel egyedül voltál nem csaltál meg senkit ezzel, a szex meg egy természetes emberi szükséglet amit, ha a párod nem találod máshogy kell pótolni. Van aki kibírja évekig van aki nem. Könnyűvérűnek semmi képp nem tartanálak. :)
2017. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ebben a hónapban 3 volt, de ebből 2 egy személlyel, amúgy összesen 6 pasival voltam az utóbbi fél évben.
2017. szept. 30. 23:35
 4/8 anonim válasza:
70%
Én speciel igen. Oké, hogy nincs barátod, és kívánod a szexet, az rendben van, de miért nem alakítasz ki legalább egy szexkapcsolatot? Arra nem gondolsz, hogy esetleg ezek a pasik épp veled csalják meg a barátnőjüket?
2017. szept. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szénás peti ***** válasza:
Én is keresem a páromat :D 19/F de ha közben lenne 1-2 kaland az nem könyüvér. Akkor lenne az ha minden jött ment emberel össze álsz.
2017. okt. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Nem tartanálak könnyű vérűnek, de én ha megtudnám rólad azt, hogy fél év alatt 6 pasi, mert kívántad a szexet én speciel nem jönnék veled össze ennek tudatában.


20F

2017. okt. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6-ossal értek egyet :D

Így leírva nekem sincs semmi problémám vele, nem tartanálak annak.

Viszont egy kapcsolat elején, ha kiderül / elmondod, hogy havonta lefeküdtél egy vadidegen pasival mert kellett a szex, elgondolkoznék rajta, hogy tényleg Te vagy-e a tökéletes pár számomra :D Esetleg ha nem úgy alakulnak a dolgok köztünk, akkor nem mész-e el pár este egy másik pasival lefeküdni, mert esetleg én nem voltam elég.

2017. okt. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Max ennek higeniaja miatt aggodnek csoppet, de egyebkent imadom az ilyen csajokat, sztem csinald ha jol esik. Annyira gaz, h a ferfiaknal mind1 mit csinalnak, sot inkabb kiralyok h 6al osszejott, egy non meg meg azt kerjuk szamon h miert nem gondolkodott a masik fel helyett is h esetleg neki lehet baratnoje... Nem szeretem ezeket a cimkeket, szerintem semmi gond nincs azzal amit csinalsz, nyilvan forro veeubb vagy mint mas lany de az baj. Ha megvan a higenia, nem igenytelenul zajlik, akkor en eltudnam fogadni parodkent is ezt a multadat
2018. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!