Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó flört tippek lányok számára?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó flört tippek lányok számára?

Figyelt kérdés

Aki tud lányoknak jól bevált flörtölési tippeket az írjon már, köszi

Lehet bármi, csak ÉRTELMES válaszokat, hogy mik azok amiket egy lány tehet de ne ilyen szexuális közeledést hanem normális dolgokat

Mi az amivel meg lehet fogni egy fiút



2021. ápr. 10. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Mivan?

Ha jól értelmezem te egy lány vagy és flörtölni akarsz egy fiúval?

Szerintem elég ha beszélgettek,témáztok,minek flörtölni ha van téma és normális beszélgető partner,aztán majd jön a többi.

2021. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Aki szerint a szexuális közeledés nem "értelmes", annak nincs mondanivalóm.
2021. ápr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A flörtölés arról szól, hogy apró célozgatásokkal közlöd a másiknak, hogy bejön. Sokan túlgondolják, és azt hiszik csak akkor jók, ha úgy csinálják mint a híres "007"-es. A lényeg a természetesség, mert külömben érezni fogja a srác is a levegőben, hogy itt színjáték van. Már az ajkak összeszorítása és a hajcsavargatás is flörtölős viselkedés. Tudatalatt biztos te is csinálsz hasonlókat. Apró ugratások(ha sértő csak mond, hogy túllőttem a célon és menj tovább), bókok(nem csak a lányoknak esik jól a dícséret) tudják még a beszédedet is flörtösebbé tenni. A James Bond-os flörtölést meg hagyd a színészeknek.
2021. ápr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Kapd el a tökét és mondd meg neki, hogy most velem jössz. :D Biztos működni fog. :)))
2021. ápr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én nem tudok flörtölni, és mégis gyakran teszem. Nekem a direkt flörtölési technikák kínosak, és képtelen vagyok direkt módon alkalmazni őket. A kacér nevetést, hajcsavargatást, direkt érintéseket, direkt kétértelmű epszólásokat... Ha más csinálja, attól is szekunder szégyenérzet fog el :) Ha valakivel megvan a vonzalom, akkor meg nem kell direkt módon flörtölnömvagy gondolkoznom rajta, hogy tudatosan tegyem, mert jön magától egy-egy pillantás, amivel éreztetem, hogy bejön az illető, vagy öntudatlanul megérintem, kedves vagyok vele, húzom az agyát stb. Felesleges rágörcsölni.
2021. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!