Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar, ha egy fiú bújós és szereti ha babusgatják ?

Figyelt kérdés

#bújósfiú
2021. ápr. 11. 01:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
80%
Engem nemhogy nem zavar, de imádom. Nekem alapból inkább a testi kontaktus a szeretet nyelvem, mintsem a verbális kifejezése az érzelmeknek, szóval én is elég "bújós" típus vagyok. Épp ezért örülök, ha az is ilyen, akivel kapcsolatom van. Barátom is sokszor egészen olyan, mint egy kiscica, az ölembe hajtott fejét olyan megnyugtató simogatni. Mindezt egy tipikus szakállas, marcona kinézetű, súlyemelő, kigyúrtabb férfival kell elképzelni, ez a disszonancia a sztereotíp külső alapján való következtetésekkel, pedig csak még aranyosabbá teszi a bújós természetét.
2021. ápr. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat srácok! Ahogy nézem, elég vegyes az összkép, de remélem találok egy cuki bújós lányt 🥺
2021. ápr. 18. 01:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!