Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy én így ezt nem akarom?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel a viszonyunk mostanában fura, az ő részéről.

Amikor összejöttünk minden nap találkoztunk, jól éreztük magunkat. Aztán pár hét után jött egy időszak amikor csak ritkábban, utána 1-2 hét amikor egyáltalán nem, de beszélni alig tudtunk.

Ebben az időszakban azt hittem már nem érdeklem, de utána visszaállt minden a régi kerékvágásba, sőt, még jobban. Ez ment 2-3 hétig, majd most egy hete megint nem találkozunk és olyan mintha nem érdekelném.

Ezt miért csinálhatja?

Amikor együtt vagyunk látom, hogy ő is élvezi, de akkor meg nem értem ezt

az ignorálós időszakot...



2021. ápr. 11. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ide tedd oda vagy neki. Ha kellesz, felvesz. Ha nem, letesz. Hanyagold! Jól teszed.
2021. ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így: figyi, én ezt nem csinálom így tovább! Vagy normálisan vagy sehogy!
2021. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont így ,, én ezt így nem akarom"
2021. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondd, miért nem akar találkozni? Nem ér rá? Nincs kedve?
2021. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Te is ignorald aztan meglatod hogy reagal. Ha tényleg nem érdekled őt, az meg fog mutatkozni
2021. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Tedd ide tedd oda vagy neki. Ha kellesz, felvesz. Ha nem, letesz. Hanyagold! Jól teszed."


Fejezd be a homokos nyomorék bánki benis idézeteket te gyökér !! Értelmetlen és irritáló is egyben !

2021. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!