Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a lánynak hogy én ezt így nem bírom, anélkül hogy megbántanám?

Figyelt kérdés

Összejöttem tavaly egy lánnyal, akit tényleg nagyon szeretek, minden nap ő jár a fejemben, amikor beszélünk feldobja a napom. Viszont idéntől elkezdett 2 sulit párhuzamosan és így alig ér rá. Konkrétan van olyan hét, amikor pár szót tudunk beszélni.

Mielőtt lehordanátok én megértem, hogy nem ér rá, minden tiszteletem, hogy kettőbe is jár egyszerre és hogy ez fontos a jövője miatt, de önző módon mégis úgy érzem hogy elhanyagol ezáltal és ez így nagyon fáj :(

Nekem így nem működik egy kapcsolat, hogy nincs időnk egymásra, akármi is az oka.

Nagyon erősen gondolkodtam az lemúlt 2 hétben, hogy megmondom neki ez így részemről nem megy, de félek hogy nagyon meg fog bántódni és ezt nem akarom. Hogyan mondhatnám meg neki?



2021. márc. 18. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell egyből szakítani, leültök beszélgetni simán erről.( Persze ha van ideje...)
2021. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, te mindent megtettél ebben az ügyben, ami tőled telt? Támogattad pl olyasmivel, hogy amikor találkoztok, te utazol hozzá és nem fordítva, hogy ne menjen ezzel is fölöslegesen az ideje?

Amúgy olyan szerintem nincs, hogy az ember a párjával egy héten csak pár szót beszél, mert többre nem ér rá. Én már dolgozom, de amikor túlóráztam és este 9-ig bent kellett lennem, a 12 óra meló után is felhívtam a barátomat hazafelé menet, hogy legalább addig halljam a hangját. Vagy ebédidőben, vagy akármikor. Ez csak szándék kérdése.

2021. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amit tudtam megtettem. Hidd el, válaszol amikor tud, de nekem korán kell feküdnöm, mert korán kelek, ő meg késő estére végez mindennel. Nem hibáztatom, csak egyszerűen én ezt így nem bírom és már kihat a hétköznapokra is nálam sajnos.
2021. márc. 18. 11:49
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

Ja, ha az életritmusotok is teljesen más, az úgy tényleg probléma.

Azért mielőtt szakítanál vele, beszéljetek a dologról, hátha tudtok valami megoldást találni. Mert ezek szerint azt érzed, hogy nem elég a türelmed addig, amíg valamelyik sulival végez, ugye?

2021. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akármennyire is szeretném hogy legyen sajnos nincs. Nem pár hétről, hónapról, hanem évekről van szó :(

De nem is akarom megbántani mert nagyon szeretem, valamint gondolom nem segítene a 2 suli mellé ha még én is mondanám hogy ennyi volt.

2021. márc. 18. 12:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántod meg azzal, hogy elmondod mit érzel. Ő dönt úgy, hogyha megbántódik, hogy nem megértéssel van feléd (mint te felé), hanem sértőtségekkel.

Szerintem ezt így mond el neki. Biztos vagyok benne, hogy ő is tudja, hogy ez nem lesz jó hosszú távon.

2021. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

Ha nem tud rád időt szakítani, akkor nem lehet akkora a szerelem. Nyilvánvaló, hogy te rajongsz érte, ő meg csak elvolt veled. Most már más neki a fontos, így mentél a levesbe. Nem te bántod meg, ő hanyagol el.

Nem kell a nőket feleslegesen piedesztálra emelni, azt kell figyelni, amit tesznek.

2021. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!