Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az a lány aki leggyakra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a lány aki leggyakrabban tetszik a fiúknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elsősorban fiúk véleményére vagyok kíváncsi de de a lányok véleménye is érdekel(13-20 év) Külső belső tulajdinságok.


A TROLLOK KÍMÉLJENEK!


2021. ápr. 14. 00:52
1 2
 11/12 anonim válasza:
0%
Vékony derék + nagy segg, jó cicik, csinos vádli, szép arc, hosszú, ápolt haj. Ne beszéljen csúnyán, ne legyen buta és búvalbélelt.
2021. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nincs smink, nincs műköröm, eggyből plusz pont. Hosszú(kb mellig érő) haj, sötét színű, mé egy plusz pont, persze ez csak a személyes ízlésem, bármilyen hajstílust lehet megnyerően hordani. A piercinget és a műszempillát, a műkörömhöz és a műhajhoz hasonlóan visszataszítónak találom. Szerintem nem a ruha teszi az embert, azaz olyasvalaki, aki sokat evésből adódóan bocs, de kövér, az ne vegyen fel egy olyan nadrágot/pólót, ami 50%-ot sem takar. Van, aki nem tehet róla, hogy túlsúlyos, de aki igen, márpedig az esetek többségében ez a helyzet, hát, nemtom, én biztos hogy minden erőmmel azon lennék hogy lefogyjak. Szó mi szó, egy bizonyos szintig még elviselhető, sőt, néha még tetszik is ha egy lány nem az a pálcavékony, de ne essetek túlzásokba. 18F
2021. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!