Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van a lépcsőházunkban egy...

Van a lépcsőházunkban egy lány,aki tetszik nekem,de mostanában ott éjszakázik vele egy pasi,így nem merek felé közeledni. Egyik haver mondta,lehet,hogy a testvére,vagy egyik rokona,de számomra ez elég hihetetlen... Ti mit tennétek? 26F

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 15:32
1 2
 1/16 anonim válasza:
Miért ne lehetne az a pasija?
2021. ápr. 6. 15:36
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom....
2021. ápr. 6. 15:40
 3/16 anonim válasza:
Ha eddig nem, de mostanában többször ott volt a férfi, akkor azért elég kicsi az esélye, hogy csak rokon lenne. Sokkal esélyesebb, hogy a pasija.
2021. ápr. 6. 15:47
 4/16 anonim válasza:
Mitől félsz? Legközelebb, ha összefuttok beszélj vele egy kicsit, nincs ebben semmi furcsa, elvégre egy épületben laktok. Ha jól megy, kérjed el messenger elérhetőségét aztán majd valamikor rákérdezel a barátjára/testvérére.
2021. ápr. 6. 16:28
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem akarnék magamból bohócot csinálni....
2021. ápr. 6. 16:44
 6/16 anonim válasza:
Aki mer, az nyer! Én beszélgetnék a lánnyal, ez a legegyszerűbb módja, hogy kiderítsd. De, ha a stalking verziót akarod, akkor keress rá a nevére a neten, hátha találsz róla valamit, de ez nem biztos hogy eredménnyel fog járni. Sok sikert!
2021. ápr. 6. 16:59
 7/16 A kérdező kommentje:
Rákerestem,semmit nem árul el magáról...sajnos...
2021. ápr. 6. 17:04
 8/16 anonim válasza:
Akkor hát most fogd magad és kopogj be hozzá, vagy csöngess fel valami ürüggyel. Ha meg bohócnak néz, akkor meg nem hozzád illő volt a lány alapból. Ha magadat adod és őszinte vagy, akkor semmi gond nem lehet. Nekem olyan lány úgy sem kéne akinek nem vagyok szimpatikus. Merd felvállalni magadat. Ha meg ez nem megy, vagy nem a te stílusod, akkor tedd meg a te stílusodban, bármi legyen az, ha nem zaklatás és illegális persze. :D
2021. ápr. 6. 17:13
 9/16 A kérdező kommentje:

Ezt biztos nem merném....


Ha a pasija is ott lenne..


Ennyire azért nem adom le...

2021. ápr. 6. 17:19
 10/16 anonim válasza:
Ember, akkor ne írjál ki ide kérdést, hanem menj és sírj az egyik sarokban. Attól majd biztosan minden megoldódik. De tudod mit, megkönnyítem neked. Az a srác a pasija, szóval keress mást. Ez remélem kielégítő válasz volt.
2021. ápr. 6. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!