Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még sosem csináltam semmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem csináltam semmi intimet egész életemben, és nagyon zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szisztok! 16 éves fiú vagyok. Még életemben egyszer sem voltam randin, nem volt közeli lány barátom, nem csókolóztam, nem feküdtem le senkivel,és nem volt párkapcsolatom (bár gondolom ez a randizás hiányából kikövetkeztethető). Külföldön jártam alapsuliba, és annyira nem jöttem ki az ottani emberekkel, szóval folyton azt mondogattam magamnak, hogy majd középsuliban elkezdek ismerkedni, randizni. De jött a karantén, és nem nagyon tudok semmit sem csinálni. Iskolatársaim osztálytársaim alig ismerem, és ki tudja meddig fogunk még otthon ülni. Ti mit csinálnátok a helyemben? Tudom ez hülyeségnek hangzik, de nem akarok szüzen meghalni. És nem is akarok ilyen "jófiú" életet élni.

Nem tudom mi az oka, hogy még sosem voltam kint senkivel. Mielőtt ilyen válaszok jönnének, leszögezném: Nem vagyok homoszexuális, nem vagyok ronda, vagy hülye, rosszfiú sem (már hogy is lennék ha még egy lányt sem hívtam soha el...). Tényleg nem tudom mi az oka, és hogy mit kéne csinálnom. Elnézést, ha olvasva semmi értelme az egésznek, még én sem tudtam rendbe rakni a fejembe, csak gondoltam leírom, hátha volt valaki hasonló helyzetben, vagy valakinek van bármi tippje. Előre is köszönöm, és szép estét!



2021. ápr. 20. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy lekésve semmiről, nyugi! 😇
2021. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Folytasd amit elkezdtél!
2021. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyi idősen még van jópár éved erre. 😉
2021. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy még nem késtem le semmiről, de el szeretném kezdeni. Csak nem tudom, hogy hogyan. Btw 2-es nem értem mit kéne folytatnom :D
2021. ápr. 20. 22:52
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Hali! Van olyan aki tetszik? Ha van akkor kezdj nyitni felé, mondjuk írj rá, hogy: szia, hogy megy a tanulás?

Vagy valami hasonló. Aztán kialakul, hidd el!

2021. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
5-ös nem tudom mostanában kommunikáltál-e 16 évesekkel, de a szia! Hogy megy a tanulás az nem túl jó ötlet. Innen érzem a kínosság szagát a levegőben😁
2021. ápr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%
tesomsz nezegesd az instat irj ra szep lanyokra talalkozgass veluk
2021. ápr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát mivel már egy éve otthon ülök, most éppen nincs olyan lány aki tetszene. +kicsit furának tartom, ráírni egy teljesen idegenre... Na mindegy, köszi a válaszokat.
2021. ápr. 21. 08:37
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagy előny, ha van pár hobbid. Kereshetsz instán olyan lányokat, akiknek hasonló az érdeklődési körük. Ha pl. szeretsz festeni, és találsz egy lányt, aki úgyszintén, akkor ráírhatsz, hogy milyen szépen fest és esetleg megemlítheted, hogy az egyik alkotásán láttál egy érdekes dolgot (bármi is legyen az). Erre az emberek 95%-a kíváncsi lesz. Innentől pedig a privát beszélgetés sem kínos, hiszen ki ne örülne annak, ha valaki megdícséri a tehetségét és még észre is vesz rajtuk dolgokat.:)
2021. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
ne legyél már ilyen esetlen hogy félsz ráírni idegenre mert szerinted élőbe nem idegen lenne. neked nem való barátnő nagyon korlátolt a gondolkodásod.
2021. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!