Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Érzelmi evést hogyan lehet...

Érzelmi evést hogyan lehet leküzdeni? A zabálást? Te hogy csináltad?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 hónapig figyeltem a kalóriákra, fogytam is, de magamon nem láttam változást. Aztán volt egy mélypontom, részben a változás hiánya miatt is. Most egy hete nem tudok visszatérni. Ma például teljesen jól ettem, aztán este elkezdtem mindent bezabálni, amit csak találtam. Nem is voltam éhes, de mégsem tudtam megállni, így vissza is híztam amit eddig leadtam.

10 kg plusz van rajtam. Szeretném leadni, mivel nagyon zavar, de nem megy. Hogy győzzem meg magam? Hogy álljam meg? Aki volt hasonló helyzetben, segítene?:(



2020. júl. 4. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Étvágyat csökkentő teakkal sikerült nekem 9 kg-ot fogyni. Ettem rendesen, csak a teákat beiktatva már sokkal kevesebb elég volt.
2020. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akaraterő, türelem és sok sok idő amit meg kell adnod magarnak. Ennyi. Nekem így sikerült.
2020. júl. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak rájöttem, hogy ha már az evés sem tesz boldoggá, akkor minek zabáljak? Volt egy nehezebb időszakom ezt követően, próbáltam más örömforrást találni (hobbi, kimozdulni stb). Nem mondom, hogy teljesen elmúlt az érzelmi evés, de sokkal ritkábban tör rám és megtanultam kontrollálni.
2020. júl. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vízivás, ízesített italok, teaivás, rágógumi?...
2020. júl. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaigen, sétálás, az is jó.
2020. júl. 5. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az érzelmi mozgás segített. Mikor úgy érzed, hogy most akkor zabálok, mert nekem már úgyis mindegy és minden vacak, na akkor kell inkább elmenni futni és az összes dühöt és fájdalmat kiszaladni, illetve nem szabad otthon tartani semmit amiből baj ha bezabálsz.
2020. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Add el az autódat és akkor kénytelen vagy gyalogolni.
2020. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!