Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire fontos, hogy egy fiúnak kockás legyen a hasa? 19/F

Figyelt kérdés
Mennyire számít nektek, hogy valakinek láthatóan kockás a hasa vagy sem? Probléma, ha nincs? Vagy az olyan alkat is megfelel, ahol alapvetően vékony a fiú, szóval nem zsíros, nem kövér, de nem látszanak a kockák?

2021. ápr. 21. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem is feltétlen kell vékonynak lennie. Macis alkatú fiúkra is van kereslet bőven. Embere válogatja, hogy kinek milyen jön éppen be
2021. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem fontos, de bejön. Viszont nem csak ez jön be, és eddigi barátaimnak sem volt kockás a hasa, mégis évekig tartott. Egyszóval nem meghatározó
2021. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyaltalan nem szamit hogy kockas a hasa vagy sem, duci is lehet. Vekony testalkat is vonzo, mondjuk nekem kulsonel nincsenek kikoteseim, mindent elfogadok kiveve akinek bodybuilder teste van:D

De ez csak sajat velemeny, egy csomo lany el hal a kockas hasuakert xd

18/l

2021. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik a kockás has. Egyrészt esztétikailag, másrészt akkor a srác komolyan sportolna én pedig nem vagyok ilyen aktív, így nagyon eltérne az életstílusunk is.
2021. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nekem jobban bejön ha nem kockás csak egy kicsit látszik rajta hogy jár edzeni. De ez nem ilyen "fontos", csak "plusz".

17/l

2021. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a "macis" alkat nem jön be, de a túlzottan kigyúrt és kocka has sem. Inkább csak kegyen sportos és kicsit izmos.
2021. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az utolsóval, de egy enyhe kockahas még nem a világ vége
2021. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Ez olyan mint a pasiknál a nagy mell. Ha meglátod akkor megőrülsz tőle, de ettől függetlenül szerelmes tudsz lenni kis mellű lányokba is.
2021. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
A pólón keresztül nem látszik, nekem nem az a lényeg. Persze nekem a sportos (nem túlgyúrt kondis tenyészbikák) jönnek be inkább, de ha nem is ilyen, akkor azért olyan emberien nézzen ki, ne legyen csontkollekció és kapja fel a szél és ne is legyen mackós. Ha vastag a csontja akkor viszont nem árt rá egy kis izom (szerintem)... De mivel mikor először találkozunk, nem húzom fel a pólóját és futok el, hogy nincsen kocka. Ha megfog, akkor úgyis lényegtelen. Az első úgyis az arányosság (test és arc), amit megnézek. Szóval nem, nekem nem lényeg, csak ne legyen kövér
2021. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!