Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viszonyulok így a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viszonyulok így a lányhoz, amikor elvileg szeretem?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal és amikor épp nem beszélünk vagy nincs a közelemben, akkor úgy gondolok rá, mint a tökéletes nőre számomra, hogy milyen szép meg hogy mennyire szeretném nőként.

Viszont amikor a közelemben van, vagy együtt csinálunk valamit, akkor teljes úgy tekintek rá, mint egy haverra. Majd amikor megint megyünk dolgunkra, akkor visszajön az az érzés, hogy ő a nő aki kell.

Ez mitől lehet? Számomra teljesen új és fura érzés.



2021. ápr. 24. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen normális, nem csak a teste tetszik:D Velem is volt ilyen, úgy hívjuk ezt talán hogy társ:D
2021. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is eteljesen normális a helyzet!

Amikor vele vagy nagyon jól érzed magad és mindent meg tudtok beszélni, ha nincs veled akkor vágysz rá, hogy veled legyen.

Hát nem vagyok nagy szívdoktor, de általában ezzel szokott kezdődni a szerelem!

2021. ápr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!