Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek cuki vagy ciki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek cuki vagy ciki?

Figyelt kérdés
Megvolt a kapcsolatunkban az a bizonyos első puki, de nem akárhogy.😂 Vettünk mekit, gondoltuk elfogyasztjuk valahol egy padon, aztán ahogy ült le barátnőm véletlenül durrantott egy hatalmasat, de úgy tényleg olyat ami nagyot szólt. Szegény elszégyellte magát kicsit, de mondtam hogy semmi para. Nevettem de mikor láttam hogy kellemetlen neki abbahagytam. :)

2021. máj. 6. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ezt te döntsd el. Az viszont,hogy ezt kiírod ,az gáz.
2021. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ciki,de fel lehet fogni cukinak is.
2021. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellett volna mondanod, hogy "basszus, hogy recsegnek itt a padok!"
2021. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt mi a f@szért kellett kiírni? Nagyon óvodás dolog ilyeneken gondkozni, úr isten fingott a barátja mellett, most mi lesz? 😱 szerintem szakítsatok nem normális dolog fingani. Ne szórakozzunk már 🙄
2021. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Nekem nagyon bejön. Büdi is volt? 🥰😀
2021. máj. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22%
Csak ne legyen buggyantott tojásos, meg ahhoz az óriásbuborékos pukihoz sem vonzódok nagyon 😀
2021. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!