Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozás instán?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit butus kérdés, de hogyan kell kezdeményezni a fiúnak instán? Bekövetem s ráírok, vagy nem kell bekövetnem csak simán írok, esetleg szivezzem is az utolsó képét?


Sose irtam rá senkire még instán, nem tudom hogy szokás.



2021. máj. 8. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Úgy szokás, hogy ha jó csaj vagy, akkor naponta huszan próbálkoznak be nálad, és mindenkit ignorálsz.

Ha belevágsz, te lehetsz a 21. ignorált kanos szerencsétlen. Szerintem ne instán csajozz.

2021. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
1-essel értek egyet.
2021. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem a fullosokra mennék rá, én sem vagyok 10/10es. Fb-on eddig nemsok sikerem van. Akkor hol? Élőben most nincs buli a járvány miatt
2021. máj. 8. 18:59
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Ch


Nem csak buliban lehet. Utca, bolt ,suli, stb...

2021. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

52 engedélykérésem van az elmúlt 5 hónapból kanos fiuktól amiket nem néztem meg ugy hogy parat megnyitottam kivancsisagbol de egyebkent meg se nezem hogy neznek ki mert neten nem szeretnek ismerkedni


17l

2021. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Most úgyis nyílnak a gumik öreg, majd ott!
2021. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
*gimik:DD
2021. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Végzős vagyok egy fiú szakgimnáziumban :(
2021. máj. 8. 20:14
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Kövesd be és likeold pár képét, lehetőleg ne az utolsó hármat. Ha visszakövet és visszalikeol, az azt jelenti, hogy észrevett. Ezután írj csak rá, és olyan témát válassz, ami a képei alapján érdekli őt (pl. hobbi, sport). Az a tapasztalatom, hogy 7-800 követő felett már nem nagyon veszik észre az ilyesmit. Az első üzid pedig érdeklődő legyen, de olyat soha ne írj, hogy "Lenne kedved ismerkedni?", mert ehhez hasonló leveleket naponta kapnak a lányok. Tolakodó se legyél. Ha működik, majd folytatódik. Ha nem fordít rád energiát, te se fordíts rá. Sok sikert!:)
2021. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. máj. 8. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!