Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos kivel veszted el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos kivel veszted el?

Figyelt kérdés
Szerintetek fontos,hogy kivel veszted el ? Szóval ha csak egy random emberrel akkor az más kilátással lesz rám mintha egy olyan emberrel akibe szerelmes vagyok?

2021. máj. 9. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha szeretnéd bekereteztetni, akkor igen!Egyébként ez neked fontos, hogy olyannal akarod aki szeret vagy neked Mind1, hogy kivel vesztes el!
2021. máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképp olyannal, akit szeretsz, és ő is téged.
2021. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült egy olyannal részegen, aki még csak nem is tetszett. Akkor örültem hogy na ez is megvan akkor, bár visszagondolva jobb lett volna olyannal, akit szeretek. Szerintem ez emberfüggő, van akinek fontos, van akinek meg tökmind1
2021. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Pár évig biztosan maradandó emlék lesz, így fontos. De azért idővel ez is, mint minden, megfakul, nem fogja az egész életed meghatározni egy rossz élmény.
2021. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Én férfi vagyok nekem akkor nem volt fontos,örültem hogy betudtam tenni valahova valahogy úgy hogy ne legyen ciki a szerencsétlenkedésem :D
2021. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Kamuképes rusnya c.gányk.rvával vesztettem el egy lepukkant kecóban egy kifeküdt retkes heverőn. Nem lett különösebb hatással az életemre, most is ugyanolyan magamnak való szociális analfabéta vagyok amilyen régebben voltam. Egy barátnőm volt az életben, sokat álmodoztam róla akkoriban hogy milyen lesz vele, de szexig nem jutottunk végül. Nyilván a fantáziáim és az említett akció között nem kis különbség volt, de akkorra már mindegy volt nekem, csak essek túl rajta. Azóta már profi k.rvapecér vagyok, szóval nem vette el örökre a kedvemet az első elcseszett alkalom.
2021. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha ezt diktálja az értékrended akkor fontos. Ha nem akkor nem az.

Nekem nem volt fontos. Egy dolog számított: tudtam hogy abban a pillanatban nincs a szexről kételyem.

2021. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy volt csak valaki rakja szét.
2021. máj. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat : )
2021. máj. 9. 17:18
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Én örülök hogy komolya kapcsolatban vesztettem el, olyannal akivel szeretjük egymást.
2021. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!