Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés, ha egy prostival...

Milyen érzés, ha egy prostival veszted el a szüzességed?

Figyelt kérdés
Soha nem szexeltem még és már gondolkodom rajta, hogy el kéne mennem egy fizetős lányhoz. Nincs túl nagy sikerem a nőknél... Van valakinek személyes tapasztalata? Bármilyen tanácsot elfogadok, hogy kellemessé és komfortossá tehessem az első alkalmat!

2013. nov. 17. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak szexmunkásokkal kapcsolatos blogok, ott nézelődj.
2013. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Privátban írj párat légyszives!
2013. nov. 17. 17:17
 3/4 anonim válasza:
A legfontosabb az, hogy figyelmesen olvasd el a *urvavagyok.blog.hu oldaon a cikkeket és tartsd is be amit olvasol! (A "*" helyén "k" betű van!) Ami ott van az a valóság! Ne izgulj túlzottan, mert lehet, hogy azért nem fog felállni, nyugi gyakorlott kezekben leszel. Vigyél magaddal kis tételű pénzt, mert idegen vendégnek sok helyen nem adnak vissza (megjátsszák, hogy nem tudnak visszaadni a biztonságuk érdekében). Mond el neki már a telefonban, hogy szűz vagy, de legkésőbb a helyszínre érkezéskor. Gondold végig, hogy miket szeretnél és, ha jön a kérdés, hogy "mivel kezdjünk?/mivel folytassuk?", akkor nem kell már vacillálni. Légy vele olyan, mint amit magaddal szemben is elvárnál. Ők is emberek, nem pedig használati tárgyak, csak egy szolgáltatást adnak neked, mint a fodrász, kozmetikus stb.
2013. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Háát ... volt pár akcióm hölgyekkel, de a behatolás nem történt meg ... én is elmentem egy ilyen lányhoz, elkérte az előre megbeszélt árat, aztán szépen zajlott minden, kellemesen csalódtam, csak így visszatekintve már gusztustalannak tartom, de csak azért, mert egy minimális érzelem, vagy vágy ... semmi nem volt benne ... szaxi aztán mindent bele ! nem biztos hogy ez a legjobb megoldás, de mindenki maga dönti el, mihez folyamodik ! Minden esetre ne út mellettihez menj, vannak nagyon igényes lányok, akik lakáson fogadnak ! :)
2013. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!