Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm szakított velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított velem mert megtudta hogy halak a horoszkópom😔Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hamis személyazonossággal irány mehikóba fiam, hogy új szülinapod legyen (ergo más csillagjegy).


Vagy menj a fr. idegenlégióba, ott legálisan kapsz új személyazonosságot.



Amúgy, el nem tudom képzelni, mi szar lehet ez, de baszki... Röhögd már körbe a f***ra.

Majd lesz másik, jobb, normálisabb.


De az elején kell tisztázni az ilyesmiket.

2021. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 D-Mano ***** válasza:
100%

Rendezz örömünnepet, hogy nem kellett további felesleges köröket futnod, mire rájössz, hogy ez a csaj egy idióta.

Persze, ha ahhoz van kedved, előtte egy kicsit sajnálhatod is magadat. De hidd el, jobb ez így.

Én hiszek az asztrológiában, és egy kicsit értek is hozzá, meg van némi józan eszem is: ezek által gondolom, hogy a csaj egy idióta.


[ Már, ha a kérdés nem pusztán egy asztrológiát lejáratni szándékozó kamu... 🙃 ]

2021. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss ki egy pezsgőt,igyál egy kis vodkát,és ünnepeld hogy megszabadultál egy ilyen hülye p..ától:D
2021. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én röhögnék.
2021. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
valami "beszéljük meg" szöveggel vedd rá egy utolsó dugásra, aztán hagyd ott és mond el a barátaidnak milyen gáz a csaj
2021. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 D-Mano ***** válasza:
100%

5-ös,

az akkor már egy "ba. széljük meg" szöveg lenne, nem? 😆

2021. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj neki. Megszabadultál egy nem teljesen normális csajtól. Talán most még fáj, de pár év múlva az egyik legjobb sztori lesz, amit baráti összejöveteleket elmesélhetsz.:D
2021. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki, hogy "azt olvastam az XY csillagjegyről, hogy az ezzel rendelkezők nagyon okosak. Te vagy a kivétel, aki erősíti a szabályt" :D

Az ilyet nem is lehet komolyan venni, nemhogy még neked legyen rossz kedved miatta!

2021. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért neki mi a horoszkópja?😂


Egyébként én is halak vagyok most mi lesz😭😂

2021. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy megszabadultál egy agyhalottól.
2021. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!