Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Bika férfi és Halak nő összeil...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bika férfi és Halak nő összeillenek?

Figyelt kérdés
(Én Halak vagyok, nem magyon hiszek az ilyen horoszkópokban, de amit olvastam az én csillagjegyemről az teljesen igaz!)

2019. nov. 4. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
A Csillagjegyekben általánosságokat mondanak és a buta emberek verik a melkasukat hogy aaaa ez de tökre rám igaaaz
2019. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Elsőnek igaza van. Ha elolvasod bármelyik másikat, abban is magadra fogsz ismerni. Az egész ezotéria erre épül hogy a buta/megtevesztheto embereket lehuzkodjak.
2019. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ugyanilyen felállás van nálunk, én a halak fél vagyok. Nehezen bírom. Lassú,rettentő körülményes, elég nehéz felfogású, gyakran idegesítően piperkőc. Imád más életében turkálni, folyton panaszkodik, félti magát, nem bírja elviselni ha ki kell lépnie a komfortzónájából. Nem lehet átrendezni a lakást mert belehal. Mániája a minőség, ami nem lenne baj ha nem párosulna rugalmatlansággal.

Ugyanakkor mindent megad(na) annak akit szeret, előrelátó, gondoskodó, megfigyel mindent amit kérek és legközelebb már emlékszik rá. Hűséges ahhoz akit szeret. Minden erejével azon dolgozik, hogy stabil hátteret biztosítson annak akit szeret. Aztán nem érti, hogy egy halak miért nincs elájulva ettől.

Nem egyszerű kapcsolat...

2020. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha hiszel ilyen misztikus zagyvaságban, akkor nem hinném, hogy működni fog a dolog.
2020. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Halak vagyok:D

Én nagyon vonzódom a bikákhoz , még ha utálni is akarom őket.


Érzelmileg nagyon kiegészítik egymást szerintem:)

A kölcsönös marakodás nem maradhat ki, de annyira vonzzák egymást, hogy képtelenek egymástól távol maradni.


Némelyik fél sokszor többet beleképzelhet a másik mondanivalójába.

Nem bírnak nyugton maradni egymás mellett, de ha sikerül, olyan kötelék alakul ki közöttük , amit még sosem éreztek.

Bika férfi biztonságot nyújt , általában férfiasak és kicsit önfejűek:D

2020. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!