Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyire feltűnően...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire feltűnően néztek meg egy lányt, ha csak a külseje tetszik?

Figyelt kérdés
A faluban ahol lakom ki van alakulva egy nagyobb baráti társaság amelynek én nem vagyok a része. Sokukkal egy osztályba jártam nyolc éven keresztül ami elég idő volt ahhoz, hogy rájöjjek, nem az én embereim... (Nem utálom őket, csak nem nagyon vannak közös témáink) Egyébként ők mindig próbáltak barátkozni velem, de azért furcsának tartottak, egészen más közösségek tagjai vagyunk. Van ebben a társaságban egy fiú, aki nekem végülis régóta tetszik, de eddig nem törődtem ezzel. Tudom hogy ez a srác elég értelmes, a nővérét ismerem is aki igazán kedves ember, maga a fiú sem lehet más. Ráadásul a bátyám elég jól el van ebben a közösségben, szóval abszolút nem zárom ki azt, hogy akár még jól is érezhetnénk magunkat együtt.. (a srác konkrétan a bátyám egyik barátja, jelenleg ezt is inkább akadálynak vélem, mindjárt kifejtem :/ ) Egy-egy köszönésen kívül egy hangot sem beszélgettünk még, facebookon ismerősöm, de még ott sem.. Nem hiszem, hogy eddig máshogy tekintett volna rám a barátja kishúgánál, de tavaly nyár óta furcsa érzésem van. Olyan mintha figyelne. Kissé önbizalomhiányos vagyok, de nem zárom ki azt sem, hogy tarthat csinosnak valaki, de mégis nagyon fura az egész, mert nem igazán átlagos az öltözködésem. Nem tartozom ilyen csoportokba, sajátos a stílusom, de az biztos, hogy nagyon elüt a megszokottól. Nem tudom ez mennyire tetszhet neki. (Engem mellesleg nem érdekel, hogyan öltözködik egy fiú) Lehetséges, hogy megtetszett neki a furaságom? Vagy a ruha mindegy, csak a csinosságot nézik ilyen helyzetben a fiúk még ha maga a lány nem is érdekli őket? Néhány nappal ez előtt mikor leszálltam a buszról és elindultam haza beláttam a helységbe ahol volt a barátaival. Végig nézett ahogy elsétáltam, de valahogy irreálisnak tartom, hogy tetszenék neki. Közben azért reménykedem is.. :D Bátyám abból az okból akadály, mert mivel még nem voltam együtt senkivel, szerintem enyhénszólva furcsán viszonyulna ahhoz, hogy az egyik barátja felé próbálok közeledni. Habár lehet örülne, nem tudom. És mint egy rendes valamire való nagytestvér néha heccel velem, félek, hogy esetleg ezzel is elkezdene szekálni ha kiderülne. Főleg ha rá írok a srácra és elmondja a bátyámnak... Nem igazán tudom mit kéne tennem, vagy mit gondoljak erről az egészről. A megfogalmazásomon is látszik, hogy egy kisebb kavalkád van a fejemben. :D Bocsi hogy ilyen hosszú és zavaros lett, előre is köszi a válaszokat! 17/l
2021. máj. 16. 16:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Ömm, bármilyen tanácsot örömmel fogadok.. Vagy esetleg túl hosszú a kérdés?
2021. máj. 16. 21:57
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia szerin5em értheto .

En vélemeny,:

1. Óvatosan kerdezz a bátyadtl kerdeseket arrol a társasagrol ilyesmi ha a battyádnak sok esze van kitalálja a dolgot es ha joszívu is akkor gondolom mindenben a segitsefedre lesz


Ha nem ilyen akkor is van megoldas elószor gondold vegig hogy mit erne meg az neked hogy esélyt adj annak a fiunak hogy osszejojjezek

1.Ciki helyzetekbe kerüles megéri?□

2. Beégsz ez megéri?□

3.Milyen magas az egod?□

4. KÉpes lennel e eltolteni a napod szabad reszet hogy abba a tarsasagba menj ahhol ő van


Ilyesmik

Szoval ha a báttyad megertő vagy elég bátor és erős nem töridom vagy(csak pozitivan;)) akkor irj ra vagy a szokasos kis semmi kis temakk allj eló hanyadikba jársz. Stb.


Az önbizalmaddal kapcsolatban:

2021. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!