Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik (osztálytárs) ezért nem direkt de nagyon feltűnően bámulom, ő már biztos tudja hogy tetszik nekem, aztán egyszer abbahatam a bámulást ő viszont várta hogy bámuljam ezért nézte hogy bámulom-e, akkor tetszek neki?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Jól van, jól csinálod. Kezded meghülyíteni. Lassan érdemes lenne beszélgetnetek.
2017. okt. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
osztálytárs, hagyjál már xd
2017. okt. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Házi nyúlra nem lövünk.
2017. okt. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem pont ugyanez van, csak en vagyok a lány, és velem is ezt csinalta az egyik srac es nem tudom de valahogy megtetszett:)
2017. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van az a mondás, hogy házi nyúlra nem lövünk, de szerintem ez nem minden esetben igaz. Nekem most az osztályomban együtt van egy pár már közel 2 éve és cseznek rá, hogy osztálytársak. És ők nem valami kivételes eset, nekik is minden az ilyen nagyon alap kis dolgokról kezdődtek. Szemezte és sokáig nem mertek egymáshooz szólni aztán meg mégis kialakult minden.
2017. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!