Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy írjak rá a lányra, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá a lányra, aki ma megadta az instáját?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma találkoztam egy lánnyal, aki megtetszett. Nem nagyon beszélgettünk (nem volt rá időm), de elkértem az instáját, és oda is adta. Rá szeretnék írni, és elhívni őt egy randira, de nem tudom hogyan. Gondolom előtte kellene beszélgetni, mert amúgy elég furcsa lenne. Csak nem tudom hogyan kezdjem el a beszégetést, mit írjak neki, és kb mennyi ideig mielőtt elhívom. És mikor érdemes ráírni, ha ma találkoztunk? Ma? Vagy kicsit húzzam az időt?

Tudom, hogy nem kell túlgondolni, de nagyon szimpi lány, és nem szeretném ha valami hülyeség miatt elúszna, mint pl hogy rossz első üzit írok, vagy nagyon hama unalmas lesz a beszélgetés.



2021. máj. 18. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Másnap írnék neki. Pl ezt: ne haragudj, tegnap siettem és nem volt időm beszélgetni, pedig szerettem volna. Volna kedved egy süti/tea/kávé/séta mellett folytatni?
2021. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De nem kellene előtte picit mondjuk instán dumálni valamiről? Szerintem úgy picit tényleg könnyebben belemenne a taliba. Mert igazán élőben kn csak 2 mondatot beszéltünk, és abból az egyik az volt oda e adja az instáját :D
2021. máj. 18. 21:48
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Még szerintem ne írj neki! Várd meg a holnapot minimum!

Először is meg kéne tudnod, hogy mi a hobbija, miket szeret. Ha ezt sikerült megtudakolnod valakitől, utána mutatkozz be, köszönj! Kérdezd a hobbijairól, miket szeret, mit szokott csinálni!

Egy hét múlva hívd el fagyizni, még egy hétre rá randira!

Mindent szépen, finoman, lassan kell csinálni!

Sok sikert hozzá!

2021. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező: szerinted ha nem lettél volna szimpi, megadja az elérhetőségét? Nem randira kell hívni, hanem egy találkozóra. Ezzel a nyitással úgyis beindul a chat 😁 kérdések sokaságával. De elkezdhetsz beszélni az "időjárásról" is. Jó lenne ismerni a szitut, amiben találkoztál vele.
2021. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3-as, rendben van, köszi. Mondjuk elhívni fagyira meg randira nem ugyan az? :)

4-es talán igazad van. A találkozás úgy történt, hogy előtte egy 5 méterre sétáltam a buszra a suliból. Ő társaságban volt, és előrekiáltottak, hogy várj meg. Tudtam, hogy nem nekem szólt, de azért adtam a hülyét, így tudtam hozzá pár szót szólni. Kiderült, hogy ugyan abba a suliba járunk (bár még nem találkoztam vele). Aztán már a buszmegállóban megláttam, és mondom egyszer élek, odamentem, és elkértem az instáját. Ennyi az egész :D remélem ezután nem fogtok hülyének nézni...

2021. máj. 18. 22:06
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább holnap írj neki. Simán kezdheted olyasmivel, hogy bocsi tegnap rohantam, de amúgy hogy vagy, miket csinálsz mostanában?
2021. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Ha bejösz neki akkor simán elhívhatod egy találkozóra, a lényeg hogy ne feszülj be, légy laza, add önmagad :) valami hangulatos kis kávézóba/cukrászdába, ha van arra fele olyan.
2021. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"szerinted ha nem lettél volna szimpi, megadja az elérhetőségét?"


Tapasztalatlanok vagytok. Nagyon sokan azért adják meg, mert +1 követő leszel így, ennyi csak.


Nem mondom hogy itt is ez van, de ezzel mindig érdemes számolni. Hívd el simán találkozni és hagyd a hülye játékokat.

2021. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor hamarosan kiderül :D
2021. máj. 19. 14:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Amíg nincs ötleted, akkor addig lehet,hogy az is elég, ha lájkolgatod a képeit:)
2021. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!