Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nevetett ki mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevetett ki mikor elkértem az instáját?

Figyelt kérdés
Van egy lány egy hónapja szemezgetünk, meg volt elmentek mellettem bnoivel es futyultek vagy kuncogtak rajtam. Tegnap 3 masodpercig szemeztünk amíg eljött előttem és ma már bnojevel volt, odamentem azt elkértem instáját de szemembe se nézett és picit nevetett miután meglátott de megadta. 18F
2019. nov. 29. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Lehet a balféknek nézés reakciója, hogy ha már odamész valakihez megismerési szándékkal, akkor ott élőben kellene produkálnod valamit. Nem pedig elkérni a virtuális életének netes felületét, hogy majd ott bolondítsd valami szöveggel.


Miért pont az instáját? Miért nem a telefonszámát, ha már élőben nem megy a kommunikáció? Ez kábé olyan, mintha csak a pucsítós meg pózolós képek érdekelnének és nem maga az ember.

2019. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok boomer
2019. nov. 29. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ez a válaszhoz? Biztos, hogy 18 vagy? Ideje lenne úgy is hozzáállnod a dolgokhoz, nem mint egy retardált. A kérdésed meg a normi mémed alapján még nagyon gyerek vagy.
2019. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondjuk most pont nem vicces válasz az “ok boomer”. Jól írják előttem, élőben kellett volna mondani valami épkézlábat, nem elszaladni az insta mögé.

De mindegy, hogy a kérdésedre is adjak választ, 2 okból nevethetett: zavarban volt, vagy a bénaságodat röhögte ki.

2019. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nincs mit mondanom, megválaszoltad magadnak is a kérdésed, meg az előttem lévők jól kifejtik, hogy mi is a gond.
2019. nov. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!