Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet beindítani egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet beindítani egy internetes beszélgetést?

Figyelt kérdés

Hali. Szóval, az lenne a kérdésem, ha elkezdtek chatelni egy idegennel, hogy indítjátok be a beszélgetést? Hogy találtok témát?

Mert van egy lány, aki tetszik, és megadta az instáját. Viszont nem szeretném, ha a beszélgetés egy: Szia, hogy vagy, jol - után behalna. Mik erre a módszerek, illetve randi előtt kb mennyit kéne beszélgetni chaten?



2021. máj. 19. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez valtozo szerintem. Vannak akik a netes beszelgetest egy biztos talajnak gondolják, ahol el lehet indulni, de vannak azok akik inkább mennek egyből a szemelyes találkozásra és annyira nem akarnak neten beszélni az elején se


Sok ilyen kerdes volt már, gondolom mivel friss a dolog ezért inkabb kiírtad es nem kerested vissza a hasonlo kerdeseket. Nos ilyenkor én azt szoktam tanàcsolni hogyha még nem beszéltetek akkor olyasmit irsz hogy "oszinten szolva nagyon szimpatikus vagy és orulnek ha lenne kedves ismerkedni esetleg" stb ilyesmi

Ha mar beszeltetek ezelott akkor kezdheted ugy instan hogy zavarod-e vagy raer-e, vagy esetleg folytatod a mar korabban megkezdett beszelgetest temakent. Es akkor belefolysz egy masikba majd egy masikba es szepen porog tovabb a beszelgetes

Ha szimpatikus vagy neki akkor nyilt lesz rad es akkor nem lesz felszines a beszelgetes. Remelem tudtam segiteni😅

Jah es en a mizu hogy vagyot kerulnem, az még ugy elmegy kozelebbi baratoknal de az elejen jobb azert massal inditani

2021. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ. Még nincs igazán valami “témánk”, amit folytathatnák, ezért nem tudom hogyan indítsam a beszélgetést.
2021. máj. 19. 15:01
 3/15 George34 ***** válasza:
63%

Kezd így a beszélgetést: "Hello, találkozzunk, mit szólnál egy randihoz? :)"


Ui; sose kezdj hosszú beszélgetést neten, mindig tőrekedj a személyes találkozásra, így kitűnsz a többi között és komolyan tud venni téged.

2021. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyből a lényegre térnék...nekem eddig csak az vált be (persze úgy hogy előtte már találkoztam a csajjal,véletlenül) de akkor is konkrétan hívd el randizni.
2021. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szóval azt modnjátok nem érdemes előtte dumálni? Mert eddig azt hittem minnél többet beszélgettek online, annál valószinűbb, hogy igent mond a randira
2021. máj. 19. 16:14
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem érdemes előtte lefektetni az alapokat. Beszéljetek netem aztán ha úgy érzed kedvel akkor hivd el
2021. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 George34 ***** válasza:
34%

Figyelj, azért nem érdemes hosszan dumálni neten mert az olyan személytelen, és nem látod az arcát ahogy reagál..stb. plusz a válaszra várni sem egy jó dolog.

Amúgy meg akkor mi marad a randira ha már mindenről beszéltetek?

A lányok azokkal a férfiakkal szeretnek foglalkozni akik egy csőppet titokzatosabbak, legyél határozott de ne nyumulos, és ha üzen akkor ne válaszolj azonnal, várj legalább 1 órát. (hagy lássa hogy nem ő az egyetlen) ;)

Akkor a randi felkérésre igenlő lesz a válasza.

3-as voltam.

2021. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

En nem teljesen ertek egyet, mert szerintem ha jó tarsasag vagy neten akkor valszeg személyesen is jó tarsasag vagy és több kedve les találkozni. Neten nem lehet mindenről beszélni.. akkor vagy sínen ha barmirol tudsz beszélni, minden is feljöhet neten vagy személyesen. Csak nyíltnak kell lenned, ennyi a titok. Nincs olyan hogy "hat mar neten mindenrol beszeltunk"

A megvárakoztatással annyit hogy lehet hogy jól üt ki, de lehet hogy azt hiszi a csaj hogy leszarod, meg nem érdekel téged. Tehát én szerintem az nem jó, meg a beszélgetés is csak szaggatott lesz ha direkt nem irsz vissza, nem pörög, úgy sok ertelme nincs.

De ez csak az en velemenyem😅

Elso voltam, 18/L

2021. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#5 - Ha csak egyszer láttad és alig tud valamit rólad, akkor érdemes előtte online beszélgetni, de ha pl. egy iskolába jártok, akkor egyből hívd el személyes találkozóra, mert annál nincs jobb.
2021. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9 és ha mindkettő? egy suliba járunk, de még csak egyszer láttam...
2021. máj. 19. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!