Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha interneten ellaposodott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha interneten ellaposodott egy több hónapos beszélgetés, van értelme találkozni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy sokat beszélgetünk, tudunk egymásról sok mindent, és rám unt valszeg. És ha találkoznánk nem lenne semmi...
2021. jan. 10. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen van. Élőben csak nem fogtok csendben ülni, mindig akad valami. Ha eddig nem találkoztatok, lehet pont ez a baj, sokkal személyesebbé tenné a kapcsolatot.
2021. jan. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme találkozni. Azért élőben más. Szerintem élőben nehezebben tud ellaposodni egy kapcsolat, de evvel szemben írásban elég könnyű. Mármint, a chaten való beszélgetés egy idő után mindig monoton lesz, de épp ez az, hogy az élőben való találkozás feltudja dobni újra a kapcsolatotokat. Meg na, a lényeg az, hogy igen is megéri élőben találkozni, szóval ne mondj le róla.
2021. jan. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb internetes beszélgetés ellaposodik, ha nem találkoznak a felek. Szerintem mindeképp adj neki egy esélyt. Élőben tényleg más.
2021. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Miért kellett megvárni az 1 hónapot? Nagyjából pár nap beszélgetés után érdemes elhívni randizni.
2021. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 barbara tóth ***** válasza:
100%

nálam ez pont kivétel, mert a barátommal 2,5 hónapon keresztül beszéltünk neten, élőben sosem találkoztunk, és kb csak az utolsó hónapban beszéltünk telefonon (messenger hang)

és nekem ennyi idő kellett arra, hogy megbizonyosodjak, hogy mernék-e találkozni vele, illetve, hogy annyira megismerjem, hogy nyugodtan elmenjek a találkozóra. Az utolsó egy hónapban már én is vártam a találkozót, csak közbejöttek mindkettőnknél dolgok, így kicsit csúszott minden. Mi élőben is hasonlóan jól el tudtunk beszélgetni, úgyhogy amiatt egyáltalán ne aggódj, hogy nem lesz témátok. Ha nagyon kínos csend alakul ki, nem kell azonnal a legrosszabbra gondolni, több hónapos, éves kapcsolatoknál is előfordul az, hogy nem tudnak hirtelen mit mondani egymásnak a felek.

2021. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha találkoztok, több információt kaptok egymásról. Egy kísérletet megér...
2021. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!