Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért könnyebb valakire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért könnyebb valakire ráirni, mint élőben beszélgetést kezdeményezni vele?

Figyelt kérdés

Lehet csak én vagyok ezzel így, nemtudom, erre is kíváncsi vagyok, hogy ti is így vagytok-e ezzel, de én sokkal könnyebben szólítok meg valakit, mint ráírni messengeren vagy instán hogy "szia! Mizu? " És meg mindig könnyebben szólítom meg mint lájkolom (akinek jobban tetszik likeolom xdd) be a képét a kiszemeltemnek.

Ha osztálytárs aki éppen tetszik sokkal könnyebben kezdek el vele beszélgetni random témákról előben, mint hogy messengeren megkerdezzem mi volt a házi.

Miért van ez?

Ti is ilyenek vagytok?

És miért olvasom mindig mindenhol hogy írj rá neten mert ott könnyebb mint élőben beszélni vele?

Előre is köszi a válaszokat és bocs a helyesírási hibákért!


16F



2018. okt. 28. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért könnyebb neten ráírni emberekre mert arctalan és személytelen.

"úgy se ismer " cím szó alatt minden könnyebb.

2018. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszoló jól írta, plusz a gyorsaság. Nem kell azonnal válaszolnod, kigondolhatod még, mit is akarsz írni, formálhatod azt, stb. Ez azoknak a legjobb, akik nehezen nyílnak meg emberek előtt, vagy könnyen zavarba jönnek személyesen.
2018. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ezt én se értettem soha. Szintén ugyanúgy vagyok, mint te. A szó elszáll az írás megmarad. Szóban nekem sokkalta könnyebb, személyesebb és a legfontosabb nem marad meg a neten.
2018. nov. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én pont, hogy a neten való chatnél vagyok rosszul. :D
2018. nov. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát...nálam pont fordítva van. Neten nem mindig merek valakire ráírni, élőben könnyebb kezdeményezni. Nem biztos, hogy kellenek a "kötelező körök": szia, mizu...stb. Jó, mondjuk a társaságtól is függ, a helyzettől meg még inkább.
2018. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom... Nekem konnyebb oda menni valakihez mint neten irni. Mert eloben oda tudok menni barmilyen uruggyel.. Neten meg csak ugy tudsz inditani, hogy egybol leesik a masiknak h akarsz is valamit. Valamint en nagykn fontosnak tartom a verbalitast, es elso beszelgetesnel is egyertelmuve vallik, hogy tetszesz e az illetonek.
2019. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!