Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy "fake" instagram profilból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "fake" instagram profilból rájöhet, hogy én vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretnék bekövetni egy lányt instán egy hamis profillal, hogy megnézzem milyen képeket rakott ki. Azért nem szeretném a rendes fiókommal, hogy ne higgye azt, hogy még szeretnék tőle valamit, meg lehet el sem fogadná. Van rá akármilyen mód, hogy rájöjjön, hogy mégis én vagyok? Köszönöm a válaszokat előre is. 17/F

2021. máj. 25. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy semmiképp nem fog rájönni
2021. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Ez teljesen hlyeség.


Nyomiságok tesze-tosza hlyeségek helyett fogjad magad és jelöld be normálisan. Ha rákérdez, meg mondod. Szevasz... növesszél fütyit

2021. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az insta alkalmazáson belül megosztod a két profilt, akkor lehet látni, hogy mindkettőnek te vagy a tulajdonosa. Ha viszont más email címről csinálod, akkor elvileg nem lehet gond.
2021. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi hogy a aki közel lakik hozzád fogja ajánlani neki a profilod..
2021. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
De komolyan azt hiszed ha raksz egy kutyás képet engedélyezni fog? Haha.. Ez nem ilyen egyszerű.
2021. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!