Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak 15....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak 15. Születésnapjára?

Figyelt kérdés
Nagyon szereti a márkás ruhákat, a nagy pénzrablást és ilyen cuki páros cuccokat ami direkt pároknak vannak. A nagy pénzrablás professzor naplójáról mit gondoltok? És szerintetek mit kéne vennem a szülinapjára? Vannak ilyen barát barátnő boltok ahol direkt páros dolgokat lehet venni?

2021. máj. 29. 01:16
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Ne told túl, egyszerűen egy póló power bank, egy bögre, vagy valami amit szeret Mr/Mrs polo ;)


Nincsenek barat baratno boltok, nem kell h minden rad emlekeztesse, azért ha szakítotok, szegény tudja már majd meg használni, mert ugye hótziher, hogy nem ő lesz a férjed, na de ne térjünk el a témától, lényeg hogy valamit amit szeret én annyi idősen bnom tol egy hell dobozt kaptam diszdobozban, volt benne 4 hell meg egy helles bögre ;)

Esetleg HH márkás polo?

Árban elerheto ;)

2021. máj. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem semmiképp se arról szóljon a dolog, hogy megveszel neki egy drága márkás cuccot, mert elég esélyes, hogy 2-3 év múlva már nem is lesz rá jó az a póló, amit most veszel neki. Azt ajánlom, hogy vagy valami személyeset vegyél neki, szóval felejtsd el ezeket a cuki páros dolgokat, és találj ki valami egyedit, vagy valami olyat vegyél, ami a hobbijához kapcsolódik, és hasznos.

Én például a barátnőmnek 18. szülinapjára egy bekeretezett képet, és egy feliratos bögrét adtam.

2021. máj. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de a bögre stb baromi klisés. Vegyél már neki akkor valami értelmeset. Szerintem a professzor naplója jó ajándék (bár nem láttam a sorozatot, úgyhogy nem vágom milyen, de ha szeretni neki tetsznei fog). De azért mégiscsak egy szülinap, szóval ne tudd le egy bögrével. A páros póló/pulcsi aranyos, de a Mr./Mrs. inkább cringe, inkább legyen valami egyedi páros cucc. Ha van olyan együttes amit szerettek, akkor olyat. (Példa: ha valakik szeretik Rómeó és Júliát akkor a fiú rómeós kulcstartót a lány meg Júliásat kapjon). Meg még valami csoki, vagy süti amit szeret.
2021. máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak. Nem értem miért beszélsz úgy mintha a közeljövőben szakítanánk, egy éve egyutt vagyunk ésszeretjük egymást, bármi lehetséges:)
2021. máj. 29. 13:03
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 kérlek magyarázd már el, hogy egy egyéni felirattal ellátott bögre mért klisésebb, mint egy páros pulcsi. Képzeld, nem azért bögrét kapott, mert könnyen meg akartam úszni a dolgot, és nem volt ötletem, hanem, mert amit kitaláltam felirat, az egy bögrén jól mutat, míg a pólón vagy pulcsin nagyon nem mutatna jól.
2021. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt neked kéne tudnod, hiszen te ismered őt. Mi segíthetünk, de attól még nem biztos, hogy amit mondunk, az tetszeni fog neki. Csak te ismered őt, mi nem!!!
2021. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#3 mert egy pulcsit pl hordassz. De akkor azt az egyéni feliratot írd rá másra. Mert a bögre az amiből millió van otthon és a tipikusan legyen akkor ez mert nincs jobb ötletem jellegű ajándék.
2021. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És millió meg egy hasznosabb és kevésbé megúszós feeling cuccra rá lejet nyomtatni egy feliratot egy bögrénél.
2021. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert pulcsija nincsen a másiknak? Vagy egy bögrét nem használ? Teljesen mindegy szerintem, hogy egy pulcsi, vagy épp egy bögre, aki kapja, annak sokkal többet számít, hogy kitöl kapja.
2021. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!