Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ehhez hogy jön ez a dolog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez hogy jön ez a dolog?

Figyelt kérdés
Baráti társaságon belül az egyik csaj összeveszejtett engem az egyik fiú haverommal aki tetszik. A srác azt állítja hogy a csajnak ő tetszik (ezt azóta mondja rá mióta sz**t kavart köztünk). A fiú odapakolt a helyemre, a lány megfogta a cuccait és arrébb dobta, erre a fiú megkérdeztr hogy már ez is szexnek minősül? Hogy jön ide a szex?

2021. jún. 5. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem a logikát most a történések között. Lehetne valami logikusabb mondatszerkesztésben kérni a történetet?

Mi az hogy odapakolt a helyemre?

2021. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Odarakta könyveit az ágyamra
2021. jún. 5. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy gondolta, hogy a másik lány féltékeny, és egy erős túlzással próbálta hangosan jelezni ezt a többieknek. Vagy a f*sz sem tudja, én nem rágnám magam ilyen dolgokon
2021. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem teljesen,hogy mit akar kifejezni?
2021. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok.

Én sem teljesen, de valamit kezdek kapizsgálni.

Van egy csaj, aki addig forgatta a lapokat, hogy a kérdező meg egy srác összeveszett. A srác meg valami könyveket a kérdező helyére pakolta, ezért a fennt említett csaj féltékeny lett és arrébdobta a srác cuccait, mire a srác megkérdezte, hogy:

- Már ez is szexnek számít?


Kb ez lenne a kiírás, ha kicsit több magyarórára ült volna be a kérdezőnk :) (sry, ez lehet gonosz volt).

2021. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!