Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírnátok valakire ebben az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírnátok valakire ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Szóval, régebben ilyen féléve rámírkálgatott egy fiú, és én meg ilyen kis elutasító voltam. Többször is írt, még hónapok után is a semmiből, nagyon nyitott volt felém. Csak hát én meg nem, végül vissza se írtam. Akkoriban nekem ilyen zavaros időszakom volt, meg egy másik fiúval akkoriban zárult le valami, részben emiatt is voltam elutasító, mert még friss volt a dolog. Egy másik fiókból azóta bejelölt már régebben, tegnap vettem észre, és hát egy kis habozás után visszajelöltem. Nem írt amúgy semmit, pedig kicsit bíztam benne. Egyébként én már egyszer láttam élőbe és amúgy azért be is jön. Vele tényleg lehetne valami, mert szerintem mai napig nyitott lenne rám. Viszont rólam azt tudni kell, hogy kicsit ilyen önbizalomhiány miatt egy fiúra se merek ráírni, ha meg mégis megteszem majd kiszakad a szivem kb😅 Pedig semmiség de én valahogy ilyen vagyok. És amúgy nem beszéltünk sokat egyáltalán, így komolyabban nem is bántottam meg semmivel, csak zárkózott voltam ennyi.

Mit gondoltok, jó ötlet lenne dobni egy sziát? Hátha beszélgetnénk és lenne valami (korábban már talizni is hívott stb)

Ti mit tennétek?



2021. jún. 10. 17:03
 1/3 anonim válasza:
100%
írj rá szerintem. Ha megpróbálod lesz esélyed, de ha nem teszed, esélyed se lesz.
2021. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj rá!
2021. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Stargate fan ***** válasza:

Niki, te vagy az? XD

Amúgy viccet félre téve, szerintem is írj rá nyugodtan, ha mást nem, egy szia rég nem beszéltünk, mi újság veled-et. Veszíteni valód nincs

2021. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!