Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ráírnátok a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ráírnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú, akivel elég közel kerültünk egymáshoz. Aztán én iskolát váltottam, szóval nem láttuk többé egymást, viszont minden nap írogattunk. Sokszor meg akart látogatni, de én mindig kitaláltam valamit, mert soha nem lehettünk volna kettesben. (Csak hozzám jöhetett volna, ki nem mehettünk volna, hogy miért azt hosszú elmagyarázni, nem is fontos). Ez volt kb 3 hónapja. Szörnyen hiányzik, szeretnék neki írni és elhívni (végre senki sem lenne útban), de félek hogy már esetleg nem érez úgy ahogy érzett. 15/L

2018. jan. 8. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg.
2018. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha eddig találkozni akart veled, akkor csak örülni fog neki, írj rá
2018. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ráírtam, nagyon aranyos volt, kb 1-2 óráig írogattunk. A találkozás még nem jött szóba, de így is repdesem az örömtol! :)
2018. jan. 8. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Az jó:)
2018. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!