Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti nyomulósnak tartanáto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti nyomulósnak tartanátok ha egy lány, akit nem ismertek, de egy suliba jártok bejelölne facebookon? Illetve ti ráírnátok ha bejelölt?

Figyelt kérdés
Már régóta tetszik nekem egy srác, csak nem ismerjük egymást😅 ő most lesz 11.-es, én meg 10.-es. Esetleg van valami tippetek, hogy mit csinálhatnék?

2020. júl. 5. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igaz nem fiú vagyok, bocsi 😂

De egy barátnőm régebben pl ráírt arra a srácra, aki bejött neki a sulinkból, és a srác válaszolt, és tök jóba lettek, szóval egy próbát megérhet.

2020. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne nyomi. Bátor húzás lenne és ez tetszik egy fiúnak.
2020. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Cumi ha érted
2020. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan bejelölheted, ráírhatsz. Ha nem is kedvel beszélhettek es belédszerethet, de ha nem adsz neki esélyt akkor tuti nem jön össze a dolog. Kockázat nélkül nincs nyereség sose felejtsd!

Sok sikert!

Jaaa és veletlen se egy szia mizu legyen, nagyon visszataszitó tud lenni.

2020. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszteni szerintem nem vesztesz semmit sem. Ha visszajelöl akkor örülsz,ha nem akkor hagyod a francba.
2020. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nyugodtan jelöld csak be, még bátorítod is egy kicsit a legényt


17/F

2020. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!