Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Ez valóban így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ez valóban így van? Mi az igazság?

Figyelt kérdés

Párnapja 2 ismerősömmel beszélgettünk a társkeresésről egy sör mellet, sok minden szóba jött, olyasmi is amire eddig nem is igazán figyeltem fel...

Felhoztam, hogy elgondolkodom az online párkeresésen. Ekkor feljött a magasságom és azt tanácsolták, hogy adjam ki magam magasabbnak mint amennyi vagyok. Nem tennék ilyet, de kicsit hirtelen ért ez és nem tudom mi az igazság ebből. 171 cm magas vagyok és azóta utána olvastam a dolognak és hát nem nagyon tetszett amit láttam...Ti mit gondoltok? Hogy érzitek? Nem baj ha fáj, csak igaz legyen.:)

Köszönöm szépen..


2021. jún. 17. 19:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem a 160 centim miatt nem igazàn számítana pár centi, ha pl. 176-nak mondanád magad, de egy 170 centis lánynak szerintem számítana. Sok lány előnyben részesíti a náluk magasabb fiúkat.


Plusz ebben az is benne van, hogy eléggé lelombozó, ha már ezzel kapcsolatban se őszinte


19L

2021. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem tagadom le önmagam.
2021. jún. 17. 19:44
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

? És akkor mi lesz? A 175 cm nő azt hiszi, hogy egy 190 cm-es pasival találkozik, aztán rá kell jönnie, hogy a vàlláig ér? Vagy a személyes találkozóig nem jutnátok el, lelépnél?


Miért jó ez a pasiknak? Nem értem...

2021. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Te is tudod, hogy a kérdés nem erre vonatkozik. Nem szükséges meghempergetni. Csak az őszintére vagyok kíváncsi. Valóban a magasságom miatt fognak elutasítani?
2021. jún. 17. 19:56
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Én 160 cm vagyok, párom 177. Imádom, hogy nem kell kitörnöm a nyakam ha fel akarok rá nézni és hogy nem a tüdejét ölelgetem (volt 2 méter magas exem, utáltam🤕).

Nyilván, ha egy 170 magas csajt nézünk akkor számára zavaró lehet. De ez tényleg annyira személy szerinti kérdés, hogy kár ezen pörögni.

2021. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..
2021. jún. 17. 20:31
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

Sajnos tényleg így van... de ha szerintem normális a csaj felfogása akkor nem egy 2 fejjel magasabb fiút akar 150cm-s magasságához.

Kicsit felfele kerekítsd persze a számokat de ne sokkal. pl ugye a 171cm helyett legyél 173cm. Az a 2cm nem olyan szinten sok.

De van esélyed ezzel a magassággal is ha a kinézeted rendben van, plusz ha fejben is ott vagy.

170cm-s vagyok csak de ebben a világban mégis sikerült barátnőt szereznem tehát sok szerencsét majd a párkereséssel tess.

2021. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi szépen..
2021. jún. 17. 20:38
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nincs értelme mást írnod.Akinek megtetszik a külsőd vagy a személyiséged annak nem az a 2 -3 cm fog számítani.Ha meg 10 cm el többre hazudod magad az le rí ha élőben meglát és becsapva érzi majd magát.Szóval én az őszinteségre szavazok :) Hidd el nincs olyan nagy jelentősége annak a pár centiméternek.
2021. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem...Én mindenképp az igazat fogom megadni. Nem csalom neg önmagam.
2021. jún. 17. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!