Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg olyan nagy korkülön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg olyan nagy korkülönbség szerintetek is?

Figyelt kérdés
Szóval ott kezdeném, hogy én 16 éves vagyok. Egy buliban megismertem egy fiút, ő kezdeményezett, elkezdtünk beszélgetni és rövid időn belül meg is tetszett nagyon. Ő 21 éves. Eleinte nem kérdezte a koromat, igazából baromi jól elvoltunk. Úgy éreztem, hogy én is bejövök neki. Félrevonultunk, egy olyan helyre, ahol senki nem volt, és lekapott. Majd haladt előre az este, és pettingeltünk is. Már egyikünk sem volt teljesen józan...A buli végén megadtam neki az elérhetőségemet, és tovább beszélgettünk messengeren. Persze szóba jött hogy hány éves is vagyok, és mikor mondtam, hogy most lettem 16 pár napja, akkor teljesen megváltozott. Azthitte, hogy 18-19 vagyok, és elkezdett kerülni egy picit. Napokig vissza se írt, én meg totál magam alatt voltam. Majd egyszer visszaírt, és megint elkezdtünk beszélgetni. Elmondta, hogy azért nem írt vissza tudatosan, mert elkezdett irántam érezni valamit, és nem tudja hova tenni a korkülönbséget...Fogalmam sincs, mit tegyek, egyáltalán ez helyes dolog-e?

2021. jún. 26. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Picit furán hangzik most még ez a felállás, de 1 év múlva már a kutyát sem fogja érdekelni.
2021. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Most lettél csak 16, ő pedig már évekkel ezelőtt leérettségizett, valszeg munkája van és/vagy egyetemista. Bárkivel közölné hogy 16 évessel kezdett kavarni nagy eséllyel mindenki mondaná neki, hogy ne egy kislánnyal akarjon együtt lenni (most mindjárt megjelennek azok akiknek csak a farkuk számít hogy 16 éves lány is tökéletes mert könnyen lehet befolyásolni és bele megy a 18+ dolgokba könnyedén). Én 18 vagyok, én se jönnék össze olyannal aki most lett 16, nekem 17 lenne a minimum hogy vagy egyszerre érettségizzünk vagy max én egy évvel hamarabb mint ő. Szóval igen, érthető hogy zavarja a korkülönbség
2021. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
3: fogalmad sincs róla, mi a bűncselekmény, ne terjessz hülyeségeket.
2021. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Szép első randi 😁
2021. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%

2. Ha egy felnőtt ember összejön egy 18 éven aluli emberrel, akkor az bűncselekmény.


El vagy maradva egy pár évtizeddel, évszázaddal :D

2021. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
22%

#3 vagyok: a második lehet hogy nem igaz, de amit elsőnek írtam, az igen:


"16 évesen még nem is lehetne alkoholt inni, lerészegedni meg gáz"

2021. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár év és az lesz a normális, ha 5 évvel idősebb a barátod.

Amúgy sem a szende szüzet adtad neki elő eddig sem, és ő is pont ugyanazt akarná veled, mint egy 18 éves srác, legyen az randizás vagy csak jól érezni magatokat együtt.

2021. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 Kettes vagyok, amit mondasz az hülyeség. 14 év fölött azt csinál amit akar ilyen szinten, csak az alatt számít bűncselekménynek. El vagy maradva egy pár jogszabállyal, felnőtt gondolkodással :D
2021. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
5 év nem sok...miután már elmúltál 18
2021. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is volt 16 évesen 22 éves csávóm, de sajnos csak kihasznált. Te ne hagyd!
2021. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!