Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha 17 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha 17 éves fiú egy 15 éves lannyál "tölti az idejét" egy szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Visszautasítottam egy kifejezetten szép 15 éves lányt, mert abban a pillanatban nem éreztem helyesnek ,van egy ugyan ilyen korú hugom ,aki nem jár szórakozni, és valahogy az jutott eszembe hogy jezusom ,csak olyan idos mint a hugom. mit gondoltok?
2021. júl. 3. 09:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
21%
Kerdezo,nem tudom milyen alomvilagban elsz de kerdezz meg tobb tizeneves lanyt es meglepodsz :) Tapasztalt erett pasik kellenek azoknak nem csoro,tapasztalatlan,penz nelkuli elhizott pattanasos kisfiuk.
2021. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Beszelgethetnenk messengeren, mert mostmar nagyon kivancsi vagyok rad xd ilyen duma utan ha nem vagy egy Tom Cruise kinezetu Jeff Bezos akkor csalodni fogok, de ilyenkor az a forgatokonyv hogy eltunik az illeto, ha viszont olyan tokos vagy ahogy irod akkor privatban kuldesz elerhetoseget. :)
2021. júl. 3. 16:03
 13/25 anonim ***** válasza:
36%

Minek kuldenek elerhetoseget? Be akarod mutatni a hugodat?

Ilyenkor a forgatokonyv az,hogy nem Magyarorszagon elek,van csaladom,nagyon sokan ismernek…szoval az elerhetoseg az maganszfera:) es ez nem a tokossegen mulik hanem a diszkrecion sajnalom.

2021. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
XDDDDDDDDDDDDD ok , beteljesult a joslat
2021. júl. 3. 16:19
 15/25 anonim ***** válasza:
44%
Ha te ettol boldogabb vagy:) Gondolod,hogy erdekel mi a velemenyed?
2021. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Engem sem igazan erdekel egy 40+ macso gazdag hiresseg velemenye aki a csaladja mellett a 15 eves lanyokat sem utasitja vissza , es nagyon ovatos a maganszferajat tekintve, valamint ezeket gyakorikerdesek.hu-n eloszeretettel osztja meg , ebbol egy egesz jo kis filmet lehetne osszehozni, habar ez még filmnek is túl fantáziadús. ;)
2021. júl. 3. 16:36
 17/25 anonim ***** válasza:
#17 Nyílván csak fantáziál, furcsa mód csak itt találkozik az ember ilyen szerencsétlenekkel, akik lánya korúakkal dugnak, élőben még egyhez sem volt szerencsém, pedig elég sok ilyen írni alig tudó kretént ismerek. A gyakori kérdések pont jó arra igazság szerint, hogy kiéld a fusztrációid meg, hogy másnak add ki magad, mint aki vagy.
2021. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ha ha 18 :))) Meg egy filozofus aki egesz nap a szamitogep elott veri.

Nem ertem miert irigylitek ha valaki tud elni…Ami az irni alig tudast illeti zsenikem,ugy erzem roman letemre tudok ugy irni mint sok tapos magyar;)

2021. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
#18 igen sajnos ez elég nagy hátránya, ennek a teljes anonimitasnak, egy 50 eves ferfi is tud egy 14L szemelyeben választokat adogatni,es szerintem elo is fordul, vannak neha eleg gyanus dolgok xd
2021. júl. 3. 18:37
 20/25 A kérdező kommentje:
#19 kerlek hagyd abba XDDDDDDDD en ide nem azert irtam mert nevetni akartam, 40 eves roman katona aki minden tinilany alma
2021. júl. 3. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!