Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha 17 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha 17 éves fiú egy 15 éves lannyál "tölti az idejét" egy szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Visszautasítottam egy kifejezetten szép 15 éves lányt, mert abban a pillanatban nem éreztem helyesnek ,van egy ugyan ilyen korú hugom ,aki nem jár szórakozni, és valahogy az jutott eszembe hogy jezusom ,csak olyan idos mint a hugom. mit gondoltok?
2021. júl. 3. 09:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hat kisokos ha itt valakin nevetni lehet az te vagy. Az ilyent aki visszautasit egy szukat azt mifelenk toketlennek nevezik xd
2021. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Felenk meg akik ilyeneket mondanak hogy "erett pasi nem all szoba atlag pinaval" meg hogy, "aki visszautasit egy szukat az toketlen" meg hogy "nekem barmikor jutna szuka", na ok altalaban a legtoketlenebbek, es nem azert mert "visszautasitjak a szukat" hanem mert nincs is kit visszautasitani
2021. júl. 3. 20:06
 23/25 Tabbouleh ***** válasza:

Hát én kigétem ezen a 40es pedofilon😂


Csók egy 17 éves, nem apakomplexusos lánytól

2021. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Tabbouleh ***** válasza:
*kiégtem
2021. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
De még nem is láttad a legjavát, azokat törölte
2021. aug. 20. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!