Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Duci csajok ti hogyan öltöztök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci csajok ti hogyan öltöztök nyaron ebbe a melegbe? Felvállaljatok az idomaitokat hogy kerekebbek vagy relytitek?

Figyelt kérdés
Ha igen mér?

2021. júl. 5. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Is-is. Az a helyzet, h nem szeretem a hasam mutogatni.

Plusz a combom sajnos elég durván narancsbőrös. 🤷🏼‍♀️

2021. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
* rejtitek
2021. júl. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam kb 16 kiló felesleg van testömeg index szerint? Szóval a magasságomhoz igazából 56 körül kéne legyek ami szerintem baromság, de én nem rejtegetek semmit. Rövidben járok. A hasam miatt inkább egybe fürdőruhát hordok és haspólóhoz olyan nadrágot ami magasított derekú, de ennyi.
2021. júl. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Rajtam kb 15-20 kiló plusz van. Pozitív a véleményem a külsőmről. Haspólót nem hordok de nem a súlyom kiatt, egyszerűen csak nem szeretem. Fenekem mellem combom nem takargatom hanem büszkén megmutatom amim van.
2021. júl. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hosszúnadrag-nagy póló
2021. júl. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
vagy rovidnadrag-pulcsi
2021. júl. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

én a hátsórészem szégyenlem a legjobban, formátlan nagy fenekem van, és nem tudom pontosan hogy hívják de van felette ez a csípőháj "hips dips" angolul azt hiszem, de a lábaim is vastagok

amikor olyan napom van hogy nem érdekel, akkor öltözök ahogy akarok, de van hogy 40 fokban is hosszú nadrág farmer dzseki, változó

fürdőruhát nem vennék a combom és a fenekem miatt

2021. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Bikini=halál
2021. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ReGina... ***** válasza:
86%

Én 22 éves vagyok jelenleg 165 cm és 95 kg. Mióta az eszemet tudom mindig kövér voltam.

Kb. 14-18 evés korom között nyáron is a legmelegebb napon is hosszú nadrág, és póló volt rajtam, de semmiképp sem pántos.


18 éves koromban vettem fel az első ruhát életemben, és az sok mindent megváltoztatott.

Rájöttem hogy van alakom,(homokóra) szép formás a fenekem és elég nagy a mellem is. Megszerettem magamat.


Most már bármit felveszek amit úgy ítélek meg, hogy jól áll.


Szeretem a ruhákat, főleg az alakhoz simulósakat, ezek alá nagyon vékony comb középig érő kisnadrágot veszek fel.(mivel összeér ezért fáj, ez nem is látszik a ruha alatt sem)


De hordok kisnadrágot is, álltalában az térd felett, comb középig érőt.


Viselek vékony pántos felsőket is, illetve vállasakat is.


Van overalálom is ami rövid.

A legfontosabb a kényelem és hogy magamat szépek lassam benne.

Magassarkút, magas szandált nem igazan hordok, nem kényelmes egész nap abban mászkálni.

22/L

2021. júl. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Én felvállalom, nem rejtegetem. Szeretem megmutatni, ami van.
2021. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!