Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első fingás párkapcsolatban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első fingás párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🙇‍♂️🙇‍♂️🙇‍♂️
2021. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
egyszer megtörténik, igen. mi a kérdés?
2021. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
En alltalában mar az első randint elengedem a kis galambot he nem megy el tudom hogy sikerem van xd
2021. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

A legtöbb esetben véletlenül történik. Kérj bocsánatot (elnézést), hogy véletlen történt és viselkedj úgy, mintha semmi sem történt volna. Több ilyen "véletlen "után ő sem fogja vissza.

Egyik barátom éppen felemelte a magasba a lányt, amikor "elrepedt" a gatyája. A kapcsolat tartott tovább.

2021. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer álmomból felkeltem amire nem is emlékszek, csak az exem mondta hogy akkorát pukizott hogy felriadtam éjjel, megkérdeztem hogy mi volt ez, majd visszaaludtam. én 29F az exem 28L volt. Jogi egyetemet végzett volt.
2021. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
#5 a jogászok alap esetben nem finganak? vagy miért fontos hogy jogi egyetemet végzett?
2021. júl. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6# ez egy jó kérdés xdd nem értem én sem mit számít hogy mit végzett

akkor is szarik, fingik, büfög stb


A kérdezőnek

Emberi dolog, természetes. Nyilván kicsit kellemetlen tud lenni, najó nem kicsit de az is gáz ha valaki lenèz vagy elítèl miatta, ha még ugyan hogy furán néz én egyből dobnám, nem vagyunk tökéletesek mi nők sem, ugyanúgy működünk mint a férfiak, ha nekik nem gáz hát nekünk sem.

2021. aug. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Dédnagyanyám azt tanította, hogy ami ki akar jönni, azt ki kell engedni.

Természetesen a kultúrember elvonul a mellékhelyiségbe.

2021. aug. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

Mielőtt kiengeded a szeleket, kérdezd meg, hogy akar-e vitorlázni.

:D

2021. aug. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!