Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van fiú és lány között barátság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van fiú és lány között barátság?

Figyelt kérdés
A Barátnőmnek a legjobb barátja egy fiú, voltak már eggyütt nyaralni külföldön a családdal, kb 6 éve ismerik egymást, a barátnőm állítása szerint semmit nem érez iránta csak a legjobb haverja.. de szerintem itt többről van szó, már most mentek volna együtt strandra, meg ott aludni egymásnál, csak azért nem ment mert hogy biztos féltékeny leszek és megsertodom.. segítség.. mit tegyek?

2021. jún. 24. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Van.


Te mit tegyél? Semmit. Mégis mit kéne?

2021. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is van. Nekem van olyan fiú barátom aki már 10 éve a legjobb barátom. A fiúm szerencsére normális és nem csinál ügyet a témából. Már két éve együtt vagyok vele és egy rossz szava nem volt rá. Persze én is rendesen viselkedem, nem mászunk egymásra, nem puszilgatom, de csinálunk közös programokat, meg beszélgetünk sokat.
2021. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
ha szivesen bemutatja neked, es szivesen hiv teged is ha talalkoznak akkor semmi gond. a para ott kezdodik ha vele tobbet van mint veled meg bemutatni se hajlando stb
2021. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Nem "van", de lehet, sőt, sok fiú és lány között "van" is.

De hogy jön ide, hogy mit csinál a barátnőd?

És azzal hogy függ össze, hogy te mit akarsz csinálni velük? És amúgy is, mit kéne? Elmenj velük?

2021. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nem nagyon van. Látszik itt a sok kérdésnél, hogy "tetszik a legjobb fiú barátom, mit tegyek?" Vagy "tetszik a legjobb lány barátom".
2021. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
#5 És már az első naptól "tetszett" neki? Nem. Eddig barátok voltak. Most a barátságból szerelem lett, vége szakadt, de eddig volt barátság. Az nem igaz, hogy nem.
2021. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Én a legjobb fiú haverommal kavargattam, de azóta is nagyon jó kapcsolatot ápolunk barátilag, maybe létezik.
2021. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Van. Nekem is vannak fiú barátaim, sőt egy legjobb fiú barátom is van. Ezar több éve, egyikünk sem érez semmit a másikunk iránt.

Ne tegyél semmit, fogadd el.

2021. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
6 Háát nem tudom. Szerintem van valami rejtett vágy mindig is.
2021. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van rengeteg lány barátom. Semminél többet nem érzek irántuk mint barátság, és itt még arról sincs szó hogy nem jönnének be, vagy meleg lennék. Egyszerűen barátként bírom őket.


16/F

2021. jún. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!