Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennetek is rossz érzést kelt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennetek is rossz érzést kelt a social media?

Figyelt kérdés
Megnyitok egy Instagramot/Tiktokot es orrba szajba jonnek a top tier lányok a szemem elé, akik nemhogy nem lehetnek az enyémek, de még csak nem is látok egyet sem a valoeletben , szerintem csak az interneten léteznek. Egy elb#szott vilagkep kezd kialakulni bennem, és még sok korombeli fiuban , es ennek a lanyok az aldozatai, meg akarnak felelni ezeknek a kovetelmenyeknek, amiknek semmi ertelme. Ez miatt hibaztatom magam , de nem tudok mit tenni ,tudat alatt már az átlagos lányok sem felelnek meg , kezdek ilyen f@sz lenni. Mit gondoltok hogy terjek vissza a valoeletbe?

2021. júl. 11. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Töröld le a Tiktokot és az Instát, a beleölt idő helyett pedig eljárhatnál bulizni, ismerkedni
2021. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Igen. Volt erről már pszichológiai tanulmány is, hogy a közösségi oldalak gyakori látogatása magányossá, depresszióssá tehet, pont azért, amit írsz. Ott minden tökéletes, mindenki gyönyörű, mindenki sikeres, mindenkinek tökéletes élete van. Legalábbis a látszat ezt sugallja, közben pedig köszönő viszonyban sincs a valósággal. Rengeteg pszichológiai írást találni a témában.
2021. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
2# vagyok. Én is azt mondom, hogy inkább előben ismerkedj! Ha kevés az önbizalmad, félénk vagy, akkor eleinte nehéz lesz megszólítani valakit vagy kezdeményezni. Én is voltam nagyon félénk, hiszed vagy sem. Most már nem okoz gondot odamenni valakihez és megszólítani. Nekem az segített, amit Csernus is tanácsolt: elkezdtem belemenni olyan helyzetekbe, amitől félek, kihívást jelent. Ezáltal tudod fejleszteni az önbizalmad(pl. ha te kamiont akarsz vezetni, de félsz elkezdeni a jogsit is, a megoldás az lesz, hogy a félelmed ellenére mégis megléped). Eleinte nehéz lesz és a várt eredmény, siker nem azonnal fog jönni, de megtérül, hidd el! 🙂
2021. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hja ez a reklámok és a közösségi média áldásos hatása. Kirakatemberek. Fake világ.
2021. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Belőlem ezek a csajok semmit nem váltanak ki. Mi az egyediség bennük pl?


Amúgy meg nekem nem dob fel ilyeneket,mert ha érdekelnek bizonyos témák akkor olyanokat fog feldobni,én sport és zenés oldalakat követek

2021. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kb 6-8 éve nem is vagyok sehol sem ezeken az oldalakon.

Egyenpucsítósoldalrólferdéntartottiphoneszelfik, ez a minta, amit minden lány követni akar, valamint a tegnap esti pörköltjét, őőő, bocs, pizzáját mutogatni.

És igy egész nap pittyeghetne az összes a telómon.

Kuka az egész nálam.

Élőben közeledj, felejtsd el a "kiírtrám" vagy miért nem világot.

Hidd el, ha nem vagy "tömegsrác" sokkal nagyobb az esélyed, kockahas-alfahím-BMW nélkül is.

2021. júl. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De sajnos a kockahas alfahìm BMW-s lesz a nyerő 😉
2022. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!