Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Előfordult veletek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Előfordult veletek olyan, hogy pár barátotok csúnyának gondolta a nektek tetsző lányt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Volt. Igazából azt a lányt valamiért mindenki csúnyának látta, kivéve én. Én szerintem ritka szép lany volt. Innen is látszik a szépség mennyire relatív, és milyen felesleges ez miatt annyit feszengeni.
2021. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Mivel általában mindenkinek más az ízlése így akár minden esetben előfordulhat ilyesmi. Nem vagyunk egyformák, nem egyforma az elképzelésünk arról, hogy mi a szép.
2021. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem, hálistennek. Kb. ott szakítanám meg vele a kapcsolatot, rühellem ha bárkit lecsúnyáznak. Legalábbis ha az illető genetika miatt "csúnya", arról nem tehet, természetesen van, amikor az ember magát csúfítja el, kés alá fekszik és egyebek. Meg szerintem egy igazi barát nem mondja olyanra, hogy csúnya, aki neked tetszik, de úgy eleve értelmes nem is mond másra ilyeneket.
2021. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
értelmes ember*
2021. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

Volt, de azok a lányok tényleg rondák,csak azt hiszik szépek.

Az ő szavuk semmit nem ért, irigyek rám

2021. júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Inkább csak olyan hogy a barátnőjét gondolták szebbnek.
2021. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én gyönyörű vagyok, csak én élőbe, míg mások csak neten próbálnak azok lenni
2021. júl. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csúnyának nem, olyan igen, hogy nem volt az esete... De hát nekem se tetszik mindenki, ahogy senkinek se. Nincs ebben semmi extra.
2021. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én találtam csúnyának egy neki tetszőt. Majdnem rosszul lettem, de ez ilyen lenyeltem, a szépség relatív, vagy mi.
2021. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!