Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha apám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha apám pénzével csajozok?

Figyelt kérdés

19 vagyok , közepesen populáris, külsőre átlagos. Tökéletes gold digger célpont, én megveszem a lányoknak a legdrágább piákat, és ezt ők meg is hálálják. Múltkor viszont hazafelé elgondolkodtam hogy ez mind nem lenne ha apámnak nem lenne pénze, és kifejezetten gáznak éreztem hogy az ő munkájának köszönhetően van pénzem VIPre, és az ő munkájából vihetek fel oda egy lányt és fizethetem az egész estéjét, és utána az ő munkájából dughatom meg a kocsimban, amit szintén ő vett nekem. Es konkrétan minden miatta jöhetett létre. Brutális luzer vagyok mellette. Maximalisan ra vagyok szorulva. Olyan érzésem van mint a mémekben hogy "pénzes apuci kis hülye fia". De úgy érzem hogy ebbe ha már belekóstoltam , akkor nem tudom elengedni... Dolgozok én iskola mellett, de koránt sem keresek annyit amennyit költök.


ui: nem azért irtam ezt ide hogy dicsekedjek, nem izgat fel az anonim nagyzolás. Csak ezt valahova őszintén le akartam irni, és kiváncsi vagyok hogy mit gondolnak róla az emberek. Sokan utálnak emiatt , de ti is kihasználnátok a helyzetemben a lehetőségeket, vagy csak én vagyok ilyen szemtelen gyoker?



2021. júl. 20. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Lennék helyedbe, főleg ha apáddal jó a viszonyod. Nincs ebbe semmi. Ha zavar akkor ne fogadd el, de kétlem.
2021. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
"én megveszem a lányoknak a legdrágább piákat, és ezt ők meg is hálálják" - 19 évesen ez érthető életvitel, de azért hosszú távon nem vezet sehová. Ha van kedved hozzá, most élvezd ki, de azért kívánom, hogy még időben érettebb legyél - nyugi, még nem vagy ezzel elkésve.
2021. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lányok lefektetése a cél, akkor semmi rossz nincs ebben. Viszont kapcsolatot én nem építenék erre, mert akkor olyan lányokkal leszel együtt, akik csak a pénzre mennek.
2021. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Lehet hogy te most máshogy érzed,de egy iszonyatosan nagy balek vagy csak. Az egészben annyi a szép jó, hogy megdugod őket... leginkább kihasználnak téged és ennyi.
2021. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy ha van rá pénzetek és nem éhezik a család a miatt mert te csajozol, akkor élvezd ki és kész. Ez olyan mint ha éheznél egy disznótoron. De abban egyetértek az előttem lévőkkel, hogy erre komoly kapcsolatot nem lehet építeni. Ha meg csak a csajozás a lényeg, akkor ezzel nincs baj. Fiatal vagy van miből buliznod, ez nem baj, egy ideig!
2021. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Most még oké. De azért ne egész életedben apádon élősködj.
2021. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem lehet, hogy idővel teljesen ezt az életformát szokod meg és ezt majd meg is követeled? Le tudsz majd állni, ha (ne adja Isten!) apád nem tud pénzelni, vagy erőszakkal elveszed tőle, mert az neked "jár"?

Dolgozol? Hova lesz a fizetésed?

2021. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg pénz helyett kérd meg, hogy tanítson meg pénzt keresni...
2021. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem panaszkodhatunk, de sosem apám pénzét vertem, 20 éves Nissanom (!) van,amit én vettem magamnak és minden, amit elértem magamnak köszönhetem.

Ha nem kamu a kérdés, akkor annyit tudok mondani, hogy apuka nem lesz mindig ott, akkor mi lesz veled? Ideje lenne önálósodni. Szerintem ne verd el a pénzt felesleges hülyeségekre! Élj jól, élvezd az életet, de nem kell átesni a ló másik oldalára, ne legyen az, hogy a pénzedért szeretnek!

2021. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Most meg oké, nem vagy 30 éves hogy ezt szegyellned kellene. Apukád azért dolgozott hogy neked mindened meg legyen.

De el kell kezdened majd komolyabban gondolkozni, dolgozz, tanulj, és keresd meg a saját pénzed. Nem lesz mindig apukád melletted.

2021. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!