Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok az ellen csinálni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok az ellen csinálni ha egy ázsiai lány tetszik és én is neki de apám rasszista és azt mondta se ázsiai se roma se néger lányt ne hozzak haza 18f?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 27. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Elmész dolgozni és elköltözöl.
2019. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ne vidd haza, es amint van ra lehetoseged, koltozz el.
2019. ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen "apa" mellett én amint tudtam volna, leléptem volna otthonról.

Egyébként meg nem kell mindenkit mindig hazavinni.

2019. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Én is olyan rasszista vagyok, mint az ítélet... A cigányt megértem... Még a négert is... De az ázsiait??

Kérdezd már apudat, hogy mi a baja vele, hogy tanuljak valamit. Az ázsiaiakról az étkezési szokásukat tudom, hogy furcsa, meg a hagyományaik kissé különösek. De ennyi. Nem arról híresek, hogy lopnak. Inkább arról, hogy szorgalmasak, okosak, ügyesek. Ez szerintem inkább erény, mint hátrány. Az a baj, hogy sok raaszista csak szimplán gyűlölködik. Mint ahogy volt a "pirézes" felmérés. Kitaláltak egy népcsoportot, amit Piréz-nek neveztek. Majd az utca embereit kérdezgették róluk. Volt aki szerint nagyon aljas népség és ki kellene őket írtani. Nem lenne szabad az országba se beengedni őket. De könyörgöm, csak kitaláltak, minek utálni őket.

Én is igaz, hogy a klasszikus értelembe rasszista vagyok, mert vannak előítéleteim. De az ázsiaiakról mi?? Jól verekednek, húzott szeműek, mindent IS megesznek és kész. Mást nem is tudok, amit negatívként lehetne feltüntetni.

Mellesleg szívesen is beszélgetnék már egyszer ázsiaival. Eddig nem volt rá alkalmam.

2019. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
En rasszista vagyok, ezert dugom oket.
2019. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nem ertem mi baj az azsiaiakkal
2019. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Ne vidd haza. Felnőttnek számítasz, vállald fel az érzéseidet és a döntéseidet.

A ház ahol élsz gondolom a szüleidé és ahhoz nyilván joguk van, hogy kit engednek be a lakásukba.


Légy jóba a csajjal ha tetszik, esetleg mond el neki, hogy miért nem hívhatod meg magadhoz (ez akkor ha komolyra fordul a dolog kettőtök között).

De beszélj a szüleiddel is erről, lehet megbékélnek ők is a helyzettel. Illetve egy külsős felnőtt (szüleid korabelü) segítségét kérheted akiről tudod, hogy bizalmas viszonyban van az apáddal, hogy szóljon az érdekedben nála.

2019. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


nézd végig ezt és valami ilyesmit én azt mondom :)

2019. máj. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Apád egy barom. Az a baj, hogy tényleg a lányt tennéd ki a balhénak, ha hozzátok mennétek. A lánnyal mindenképp próbáld meg, csak legyen tervben a költözés minél előbb.
2019. máj. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ki alsz magadert! Mond meg apadnak hogy homogén faj nem létezik az ember azaz a homoszapiens még a homo erectusszal is szaporodott nem hogy akkor már egy masik szinten homoszapiensszel ne szaporodjon mellesleg mond meg neki hogy az ázsiai nők a legjobbak az agyban meg a férje kiszolgalasaba :D
2019. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!