Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar/szempont?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar/szempont?

Figyelt kérdés
Fiúk (elsősorban), titeket zavar hogyha egy lánynak nincs leborotválva a karja?
2021. júl. 31. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha kis pihe szőke szőre van akkor nem. Ha hosszú, sötétszínű és erős, az nem túl esztétikus szerintem.
2021. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 hez hasonlóan.

Mikor szőke pihés az nem igazán zavar. Vagy ha nem teljesen sima, az se gáz. De ismertem olyan lányt aki szőrösebb volt, mint én. Na az nem valami vonzó. Nem vagyok én sem valami szőrös pasi (18 multam már), de mikor a lány szőrösebb nálam az zavar. Ha nem mindíg van topon a párom az nem zavar, hiszen nem is várhatom el. De azért legyen egy szint.

2021. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem zavar, ha nincs leborotválva. Az se baj, ha nem olyan mint ahogy a korábbiak említették. Szerintem a szőr egy természetes dolog.
2021. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy osztálytársam (szerintem az egyik legszebb lány akit ismerek)akinek szőrös a karja,de nem nagyon,kb annyira mint egy éppen kamaszkorba lépő fiúnak. Szegényt általánosban sokat csesztették ezért,de miota gimibe járunk szerintem senkit se zavar.

Az is biztos hogy karszörzettol függetlenül nem csak nekem tetszik,szerintem a legtobb fiu nem foglalkozik ilyenekkel

2021. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
A kar nekem nem zavar
2021. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem zavar, sőt. Azt nem nagyon bírom, ha borotválja valaki a karját, mert utána szúr és nem jó simogatni.
2021. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Egyáltalán nem zavar és szívesen lennék együtt ilyen lánnyal!
2021. júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Mert pont ez érdekelne elsősorban 😂 Nem mondanám hogy nem lenne zavaró, de ha éreznék irántad valamit, biztos nem az lenne, hogy okés lennél, de hát a karod... Szóval érted
2021. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
úgy is a mellét nézem nem a karját
2021. aug. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!