Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok egy kapcsolatba ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok egy kapcsolatba ha a lány 13 de érett kulsoleg es belsoleg is és a srac 17 de kicsit eretlenebb az előbb említett szempontokból?

Figyelt kérdés
Nos hat az a helyzet állt elő hogy megismerkedtem egy lánnyal aki a korához képest jóval erettebbnek nézett ki de mire megtudtam hogy hány eves megszerettem és o is engem.Azota már össze is jöttünk,csokoloztunk is viszont valahogy mindketten érezzük hogy a szex meg korai lenne és legalább varni kene mire a lány 14 lesz.De alapjáraton megértjük egymast mindenbe,nem gyerekes nem irrital a viselkedése se semmi.Fel év múlva lesz 14 amit úgy érzek hogy valahogy kibirom,bár szerintem hamarabb is belemenne de az meg tényleg korai lenne és nem szeretném hogy rossz élménye legyen.Mi a véleményetek errol?Szerintetek nagyon sok az a 4ev vagy ebben az esetben annyira nem nagy dolog?Meg hat a szülőknek is valahogy el szeretnenk mondani szóval aki volt hasonlo helyzetbe vagy tud tanácsot akkor meghallgatom azt is hogy o hogyan mondana el

2020. jan. 13. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

"Fel év múlva lesz 14 amit úgy érzek hogy valahogy kibirom,bár szerintem hamarabb is belemenne de az meg tényleg korai lenne és nem szeretném hogy rossz élménye legyen."

Rossz élménye? Tudod, van erről egy törvény. 14 év alatti, tehát pedofiliának minősül, ha lefekszel vele!

2020. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Pont azok hangoztatják itt, hogy ez a törvény, akik tök hülyék hozzá. Na akkor most mégegyszer, érthetően. 12 év feletti csak 18 év alattival létesíthet szexualis kapcsolatot legálisa. Ha kislány 14 éves elmúlt, akkor már nagykorúakkal is legálisan dughat. Szóval nyugi, ha már tizenkettő felett van, te pedig 18 alatt, akkor kefélheted ahogy tetszik. Az viszont téged minősít, ha leheggesztenél egy 13 éves kislányt. Amúgy trollkodásból ideírtam volna, hogy én is megkúrnék egy ilyen kislányt, de annyi a hülye, hogy ezt muszáj volt leírnom.
2020. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1es válaszolónak:Mire o 14 lesz akkor én meg csak 17 leszek és pár héttel később töltöm a 18at és onnantól kezdve mikor a lány 14 lesz lefekudhet egy 60eves csavoval is ha van hozza gyomra.

2es valaszolonak:Nyilván én sem fogok lekekudni vele mert hat megis 13.De ha 14 lesz szerintem nem hiába van az a törvény hogy akárhány évessel lefekudhet,mert akkor nyilván tud már donteni ésszerűen.Az ilyen dolgokba pedig hidd el,o is tisztába van mivel néha olyan dolgokat mondd a törvényekkel kapcsolatba hogy csak nézek és csodalkozok hogy mégis honnan tudja,pedig engem is elegge lekot ez a témakör

2020. jan. 13. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Őszinte leszek, akár tetszik, akár nem. Ő még gyerek, gyerek gondolkodással, gyerek érzelmekkel. Hiába gondolod úgy, hogy érett felfogású, még nincs abban a korban, hogy ebből komoly dolog legyen. Te meg éretlen, töketlen vagy, aki inkább egy gyerekkel kezd ki, mert a korabeliekkel nem tud mit kezdeni. Nem sok esély van arra, hogy hosszú kapcsolat legyen.
2020. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy a válaszaidból kitűnik, te sem lehetsz sokkal magasabb szellemi szinten, szóval talán szép pár lennétek. Egy próbát megér a dolog.


Amúgy nehogy azt hidd, hogy 14 évesen varázsütésre érett lesz a szexhez. Azért ennyi a korhatár, mert valahol meg kellett húzni. Vannak olyan emberek, akik életük végéig sem lesznek felelősségteljesebbek.

2020. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyik baratom szülei is nagyjabol hasonloan kezdtek el a kapcsolatukat utánna annyira komolytalan lett hogy ebbol a kapcsolatból született ra jo pár evvel a haverom.Az előző kapcsolatomba pedig egy 18 eves csajjal

voltam együtt szóval ezzel az állításoddal sem tudok egyet erteni,viszont tiszteletbe tartom a velemenyed.

2020. jan. 13. 21:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat azt egy szóval sem mondtam hogy érett vagyok,de azért hidd el annyira nem is vagyok éretlen mint ahogy gondolnad.Gondoltam hogy 14evesen nem lesz tapasztalt csak mert 14 de szerintem ha addig nem végződik a kapcsolatunk szakítással és úgy erzi készen all ra miért ne lehetne?
2020. jan. 13. 21:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Javaslom az értő olvasás készségnének elsajátítását. Utána olvasd el megint a válaszaimat! xd
2020. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laylah ***** válasza:

Ugye azzal tisztában vagy, hogy a haverod szüleinek példája egy a tízmillióból? Megvan annak a varázsa és mindemellett a hátulütője is, ha együtt nősz fel a pároddal és egész életedben csak vele vagy. Egyrészt, semmi sem garantálja, hogy olyan irányba változtok az idők során, ami a másiknak még mindig tetszik. Másrészt, legalább az egyikőtökben szinte biztosan benne lesz az, hogy szép a szerelem meg minden, de vajon milyen lehet másokkal, lehet, hogy jobb lenne, lehet, hogy másmilyen, stb.? Nagyobb az esély a megcsalára, mint egy tapasztalt felekből álló kapcsolat esetében. Rendkívül erős kötődés, értékrend és önuralom kell ahhoz mindkét fél részéről, hogy ez tényleg működhessen.

Nekem is volt két évfolyamtársam gimiben, akik valamikor tizedik körül jöttek össze, 15-16 évesen, és most 30 körül még mindig együtt vannak, családot alapítottak. Egy fokkal másabb a tesómék esete, ők is hasonló korukban jöttek össze egy random szilveszteri bulin, mint az előző páros. 27-28 évesek, együtt laknak, de 10-11 év kellett az eljegyzéshez, és legalább 5 évig még nem lesz esküvő sem, képzelheted, hogy a gyerekre mikor fog sor kerülni... A másik, hogy a lány tagja a kapcsolatban simán flörtöl más pasikkal, de olyanra is volt példa, hogy a srác mellett (szó szerint mellette) egy másik lánnyal smárolt néhány buliban. A harmadik példám, az egyik exem húga. 17 volt, mikor egy hónapos kapcsolatra terhes lett és megtartotta. Mert azt hitte és hitette el mindenkivel a családjában, hogy ők mások, nekik menni fog. Az újdonsült apuka a kicsi megszületése utáni 2-3. hónapban le is lépett.

A lényeg, hogy ne romantizáld túl.


A kérdésre válaszolva, szerintem még nem sok, de nemsokára az lesz. Neked 17 évesen már volt kapcsolatod, van tapasztalatod. A lánynak te vagy az első, ha jól értettem. Ne áltasd magad azzal, hogy nem akar majd később szórakozni, flörtölgetni mással. Még nem ütött be nála a tinédzserek hormontombolája. Arra sincs semmi garancia, hogy a 14. évét betöltve a második héten már szexelni akarna. Az is lehet, hogy 15-16 éves koráig nem akar majd, akkor mi lesz? Elgondolkodtál ezen?

2020. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!