Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hangüzenet tényleg vonzó?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hangüzenet tényleg vonzó?

Figyelt kérdés

Egyre többet látom instán, hogy a csajoknak tökre bejönnek a hangüzenetek, mert hogy személyesebb mint az üzenet, plusz “hallod a hangját a kiszemeltnek”.Én eddig mindig csak haveroknak küldtem, ha lusta voltam leírni valamit, vagy hosszú lett volna. Nekem inkább ilyen lustasági dolog a hangüzenet, mint attraktív.

Nagyon mély hangom van, és a lány akivel ismerkedem egyszer meg is dícsérte a hangomat..

Ez csak nekem új dolog?

19/F



2021. aug. 12. 20:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem a hangüzeneteket. A magánéletem szeretem privátban intézni. Írni bárhol tudok. Ha telefonálok, akkor elvonulok. A hangüzeneteket viszont nem hallgatom meg utcán, vagy a családom előtt.
2021. aug. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem mindig megdicsérték a hangom, mindig jobban megbíztak bennem és szimpatikus lettem nekik. Reggel, meg ha korán kelek szexinek is hangzik, elmondások szerint. Nekem ezzel teljesen pozitív tapasztalataim vannak.
2021. aug. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%
Először ahhoz, hogy bátrabban merjen az ember lányoknak is szívesen hangüzit küldeni, először ki kell próbálni úgy, hogy gyakrabban küldesz hangüzit például egy barátodnak, aki elől nem szégyeled a hangodat és a saját hangüzidet alaposan hallgasd vissza és ha jónak tartod a hangodat, azaz nem fogod lányok elől szégyelni a hangodat, akkor már annál bátrabban fogsz küldeni szívesen lányoknak is hangüzenetet.
2021. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!