Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha egy lány küld...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy lány küld egy hangüzenetet amiben az áll hogy szeret meg hogy helyes vagy aztán meg azt mondja hogy maradjunk inkább csak barátok?

Figyelt kérdés
Ja és ha rákérdezek hogy akkor most mit jelent az a hangüzi akkor azt mondja hogy hát én kedvellek. Mit tegyek

2020. jún. 13. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Maga se rudja mit akar. Hány évesek vagytok?
2020. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Oke de a “kedvellek” az nem azt jelenti hogy szeret
2020. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk
2020. jún. 14. 00:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Részeg volt :D
2020. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld vele megbeszélni ezt a dolgot hogy most őszintén mot is akar és döntse el!

Ha továbbra is játszadozik veled ilyen módon akkor haggyad mert hülyét csinál belőled.

2020. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja bocsi nem olvastam el a kötőszöveget.

A kedvellek még nem jelent semmit szóval kérdezz rá hogy most akar tőled valamit vagy sem.

(Előző vagyok)

2020. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!