Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha többször összeakadt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha többször összeakadt a tekintetünk jelenthet valamit? 17F

Figyelt kérdés
Van egy velem egy idős lány (17), nem igazán éreztem semmit vele kapcsolatban soha, nem nagyon ismerem, de külsőleg bejön, nagyon szép arca van, meg a többi sem játék :D. Ugye a fiúk szokták a szép lányokat nézegetni, én egy szórakozóhelyen nézelődtem így és kb fél percen belül 3x-4x összenéztünk pár másodpercre, ez 2 alkalommal fordult elő , a múlt héten is meg most is. Nem tudom eldönteni hogy ez azért van csak ,mert észrevette hogy figyelem, és azért nézett ő is mindig rám, hogy megtudja hogy még mindig bámulja-e az a vadkan, vagy azért mert tetszek neki. Ráírni nem akarnék mert elrontanám ,elég populáris ,szerintem nagyon sokan írnak neki. Külsőre én teljesen átlagos vagyok ,a lány nem igazán az én ligám. Nekem nemigazán az eseteim az ilyen túlértékelt kirakatlányok ,de ettől függetlenül elfogadnám, rövid időre biztosan, és lehet idővel ha megismerném meg is tetszene, mert biztosan vannak köztük is kivételek. Mit gondoltok egy ilyen szemezésről, és hogy deritsem ki hogy mit gondol. Ha tovább bámulom ,úgy ,hogy nem tetszek neki ,hülyének nézhet, de lehet már így is. Ja és nemnagyon szokott zavarbajönni, egyszerre nézünk félre kb.

2021. aug. 14. 19:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg észrevette, hogy figyeled. Ne tulajdoníts neki jelentőséget.
2021. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

"Nekem nemigazán az eseteim az ilyen túlértékelt kirakatlányok ,de ettől függetlenül elfogadnám, rövid időre biztosan, és lehet idővel ha megismerném meg is tetszene, mert biztosan vannak köztük is kivételek."


xdd


Szerintem is csak észrevette az a "túlértékelt kirakatlány" hogy figyeled. Inkább hagyd.:)

2021. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Akár azt is jelentheti, hogy felfigyelt rád. Ilyen helyzetben érdemes megszólítanod, ha neked is tetszik, különben sosem derül ki.
2021. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#2 Mégegyszer kihangsulyoznám, nem ismerem személyesen , pár szót beszéltem vele még régebben, de abból nem lehet következtetést levonni, csak kívülről látom a dolgokat, azt hogy nagyon sok követője van , ismert, stb . Ezek 99%ban felszines, buta libák "kirakatlányok". De mint írtam biztosan köztük is vannak kivételek, attól hogy valaki nem szégyelli azt hogy jól néz ki még nem biztos hogy romlott belül.
2021. aug. 14. 21:38
 5/19 A kérdező kommentje:
#1 A "valószínűleg" nekem nem elég, biztosra akarok menni. Ha van 1% esély arra hogy tetszek neki már megéri valamit kitalálni. Nem?
2021. aug. 14. 21:41
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Igen, megéri kitalálni valamit, az 1 % esély miatt.
2021. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer élünk úgyis!
2021. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%

A túlértékelt kirakatlányokhoz sorolod be, mit képzelsz te magadról? xdd ajj de azért persze megpróbálnád. Elolvasnád kérlek amit írtál? A túlértékelt lányoknak meg kell mutatni, hogy márpedig nem kér mindenki belőlük. :) Ráadásul te csak átlagos vagy külsőre, ne feledd. :(

Csak mondd hogy csak önbizalom növelés miatt írtad a kérdést. xdd (Mert tudod akkor elgondolkoznál a nemleges válaszokon ;))

2021. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
11%
Vót egycer egy jány elment melletem és a szemembe nézet, gyönyörű vót
2021. aug. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#8 Persze hogy elgondolkodom a nemleges válaszon ,de valahogy ugy érzem a többmásodperces szemkontantaktus jelenthet valamit. És másodszor pedig miért pont én akarnám megmutatni a "kirakatlányoknak" hogy nem kellenek mindenkinek? Te lány vagy különben , vagy pedig valami brutal simp fiu?

#9 Beregisztraltam ide, kivartam a 30 percet hogy irhassak egy kérdést , majd ilyen toxic valaszokat kapok xdddd Miért érez késztetés valaki arra, hogy leirjon egy ilyet?

2021. aug. 15. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!