Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 🙃 meg ismerkedtem egy fiúval,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

🙃 meg ismerkedtem egy fiúval, de ő halálosan belèm szeretet 4 nap alatt... Ès hiába offoltam többször is nem tűri az elutasítást.. Folyton sír miattam.. Ès öngyilkos akar lenni.... Érzelmileg zsarol ezel.?!

Figyelt kérdés
Bűntudatot akar kelteni bennem?! Ès félek hogy tényleg meg teszi!? Mit tegyek? 🤔😔

#Érzelmileg zsarolás? #Bűntudat keltès.?!
2020. dec. 22. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
tanulj meg helyesen írni 😉
2020. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félned tőle, nem fogja megtenni, ez csak egy kétségbeesett próbálkozás, hogy összegyere vele. Hagyd figyelmen kívül, és idővel majd túllép rajta.
2020. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha össze is jönnél vele akkor is az egy mérgező és kényszer kapcsolat lenne.

Meg próbálhatod meg értetni vele hogy te nem vonzódsz hozzá.

Ha komolyan felmerül hogy öngyilkos lehet akkor nem árthat szólni felnőttnek, szakembernek, szüleinek.


Privátba küldtem egy videót hasonló témában. Talán segít valamit.

2020. dec. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Aki tényleg öngyilkos akar lenni, az nem reklámozza, csak megteszi. Tehát nem kell félni, nem fog semmit tenni, csak azt gondolja, hogy így több esélye van. Csak éppen szánalmas
2020. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

4.

Volt a környezetemben egy srác aki meg is próbált öngyilkos lenni egy lány miatt.

Azonban a kivitelezése röhejes és szánalmas is volt. (nem volt veszélyben a srác)

2020. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi idősek vagytok?
2020. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 terminator9000 ***** válasza:
100%
Viszont légy óvatos! Ezek alapján amit leirtál egy bolond és elég szar világot élünk(kb az van a hírekbe ha egy párról van szó hogy legyilkolják egymást me elutasitották,megcsalta,nemtudta hogy szakítson)
2020. dec. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy egy internetes trollt a válaszolásal etetsz, úgy őt id jsjxiideolsdnkdoeooejdk
2020. dec. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

6/8!


Èn 16, ő 21.😳😳🙄

Igazság szerint nem szándèkoztam tőle semmit sem! De ő nem hagy békén 😳🤷🏼‍♀️ pedigg csak egy két szót váltottunk 😳 most jöhetnek a negatív kommentek😁 nem mintha érdekelne edigg sem èrdekelt 😘

2020. dec. 23. 09:30
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Akkor minek jössz ide kérdezni te kislány?
2020. dec. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!